Galaxy M31 sistem uygulamaları nasıl kaldırılır?

Telefon hızlandırmak için silinir. Gereksiz sistem dosyalarından kasıt telefonla birlikte hazır gelen ancak kullanıcının kullanmadığı veya kaldırmak istediği uygulama mesela Samsung Galaxy apps.

Bunun için ne yapılması lazım bende yapmak isterim birçok uygulama var kullanılmıyor ama bunu yaparken telefon çöker mi?

Ben de M31 kullanıcısıyım niçin root attınız?

Okuma anlama sıkıntınızın olduğunu düşünüyorum ve takılmıyorum efndim.

resim_2022-08-11_230246667.png

Bunun için ne yapılması lazım bende yapmak isterim birçok uygulama var kullanılmıyor ama bunu yaparken telefon çöker mi?

Technopat kurallarını baştan okumanızı tavsiye ediyorum.

Konumun üstüne konu açmak ne haddinize?
Lütfen yeni bir konu açın ve ilgili arkadaşlardan yardım isteyin.

Eki Görüntüle 1482636

Lütfen yeni bir konu açın ve ilgili arkadaşlardan yardım isteyin

Eki Görüntüle 1482636

"Okuma anlama sıkıntınızın olduğunu düşünüyorum ve takılmıyorum efndim."
Efendim diyerek saygısızlığını süslüyorsun, evet anlama sıkıntım var 11 sene önce 37 yaşında iken felç, beyin kanaması geçirdim, %73 engelli raporum var, okuduğumu zor anlıyorum bu zor anlamamı anlamışsın takdire şayansın, 👏 ama anlamadığın, anlayamadığın bir şey var burası bir paylaşım sitesi cevap vermek zorunda değilsin bu sitede anlamayanlar, anlayamayanlar anlayanlara sorarak öğrenmeye çalışırlar çünkü bu sitenin amacı bu.

Eki Görüntüle 1482636

Efendim diyerek saygısızlığını süslüyorsun, evet anlama sıkıntım var 11 sene önce 37 yaşında iken felç, beyin kanaması geçirdim, %73 engelli raporum var, okuduğumu zor anlıyorum bu zor anlamamı anlamışsın takdire şayansın,

👏

Ama anlamadığın, anlayamadığın bir şey var burası bir paylaşım sitesi cevap vermek zorunda değilsin bu sitede anlamayanlar, anlayamayanlar anlayanlara sorarak öğrenmeye ve anlamaya çalışırlar çünkü bu sitenin amacı bu.

Efendim diyerek saygısızlığını süslüyorsun, evet anlama sıkıntım var 11 sene önce 37 yaşında iken felç, beyin kanaması geçirdim, %73 engelli raporum var, okuduğumu zor anlıyorum bu zor anlamamı anlamışsın takdire şayansın, 👏 ama anlamadığın, anlayamadığın bir şey var burası bir paylaşım sitesi cevap vermek zorunda değilsin bu sitede anlamayanlar, anlayamayanlar anlayanlara sorarak öğrenmeye çalışırlar çünkü bu sitenin amacı bu.

Efendim diyerek saygısızlığını süslüyorsun, evet anlama sıkıntım var 11 sene önce 37 yaşında iken felç, beyin kanaması geçirdim, %73 engelli raporum var, okuduğumu zor anlıyorum bu zor anlamamı anlamışsın takdire şayansın,

👏

Ama anlamadığın, anlayamadığın bir şey var burası bir paylaşım sitesi cevap vermek zorunda değilsin bu sitede anlamayanlar, anlayamayanlar anlayanlara sorarak öğrenmeye ve anlamaya çalışırlar çünkü bu sitenin amacı bu.

Öncelikle özür diliyorum.

Geçmiş olsun.
Herhangi birinin rahatsızlığıyla alay edecek bir karaktere sahip değilim.
Ki rahatsızlığınızı bilseydim hoş görüyle karşılardım.

Lakin aklınıza takılan bir soruyu konumuzun üstüne sormak
yerine taze bir konuyla dillendirebilirz.

Kusura bakmayın iyi sosyaller diliyorum...

Yeni konular

Geri
Yukarı