Galaxy M31s adaptörden şarj almıyor

haydar

Kilopat
Selam. Kasım ayında Samsung Galaxy M31s telefon almıştım. İlk zamanlar sorun yoktu, tam şarjda 4-5 gün gidiyordu süresi. Gün geçtikçe bu süre azalmaya başladı ve en son telefon şarj almayı bıraktı. Şarj adaptörü şarj etmiyor, bilgisayardan şarj edebiliyorum.
Yetkili servis ile vakit kaybetmeyeyim diye kullandığım şarj adaptörünün aynısından sipariş ettim, fakat o da aynı sorunu tekrar etti. Telefon sadece bilgisayar üzerinden 8-9 saatte şarj oluyor ve şarj süresi 1-1.5 gün gidiyor. Aynı zamanda telefonumu PC'ye bağladığımda dosya aktarımını gerçekleştiremiyorum, aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt bulundu yazıyor. Yazılım her iki cihaz için de güncel durumdadır. Diğer bir telefonumu bağladığım zaman onunla dosya aktarımı yaparken Galaxy M31s ile yapamıyorum. Çözüm önerileriniz var ise memnun olurum yoksa yakın zamanda yetkili servise vereceğim. İyi günler.

Selam. Kasım ayında Samsung Galaxy M31s telefon almıştım. İlk zamanlar sorun yoktu, tam şarjda 4-5 gün gidiyordu süresi. Gün geçtikçe bu süre azalmaya başladı ve en son telefon şarj almayı bıraktı. Şarj adaptörü şarj etmiyor, bilgisayardan şarj edebiliyorum.
Yetkili servis ile vakit kaybetmeyeyim diye kullandığım şarj adaptörünün aynısından sipariş ettim, fakat o da aynı sorunu tekrar etti. Telefon sadece bilgisayar üzerinden 8-9 saatte şarj oluyor ve şarj süresi 1-1.5 gün gidiyor. Aynı zamanda telefonumu PC'ye bağladığımda dosya aktarımını gerçekleştiremiyorum, aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt bulundu yazıyor. Yazılım her iki cihaz için de güncel durumdadır. Diğer bir telefonumu bağladığım zaman onunla dosya aktarımı yaparken Galaxy M31s ile yapamıyorum. Çözüm önerileriniz var ise memnun olurum yoksa yakın zamanda yetkili servise vereceğim. İyi günl

Başka kablo ile denediniz mi başlığı
Evet yeni adaptör ve kablo siparişi verip denedim adaptörden sarj olmuyor ama o kabloyu da pc ye taktığımda sarj ediyordu ve usb dosya aktarımı bağlantısı çalışmıyor öyle bir problem de sabit duruyo telefondan kaynaklı bir problem olduğunu düşünüyorum

Evet yeni adaptör ve kablo siparişi verip denedim adaptörden sarj olmuyor ama o kabloyu da pc ye taktığımda sarj ediyordu ve usb dosya aktarımı bağlantısı çalışmıyor öyle bir problem de sabit duruyo telefondan kaynaklı bir problem olduğunu düşünüyorum
Evet sorun telefondan kaynaklık duruyor. Dediğim gibi sokette sorun olabilir. Garantiye yollamanız en mantıklısı.

Geri
Yukarı