Galaxy M52 5G şarjı hızlı bitiyor

Arkadaşlar bende de aynı problem var. Rezalet şekilde şarjım gereğinden çok hızlı bitiyor. 85-20 kullanayim diyorum neredeyse 3 kere şarja takacağım 2 haftalık telefonu günde. Amazona ilettim iade edelim isterseniz dediler ama ben 5500e aldim şu an 6800 en düşük fiyatı. Değişim istedim ama ellerinde yokmuş. Ne yapacağımı şaşırdım.

İade et. Ben 10 saat boyunca kullanıyorum %60-65 ile. Geçen gün %55 ile 1 saat bakıp %70`e kadar şarj ettim, sonra %20`ye kadar kullandım 8 buçuk saat boyunca. Toplamda %55-60 şarj ile 8 buçuk saat boyunca baktım telefona. Ben 2 gün boyunca kullanabiliyorum telefonu. 1 gün bakıyorum kullanıyorum ve yatıyorum sonra 2. gün kalkıp bakıyorum az biraz sonra şarja takıyorum. Yani 1.5-2 günde bir şarja takıyorum. Kesinlikle iade et o vereceğin 1500-2000 TL değer. O 1500-2000 TL`yi vermezsen 5500 TL`yi çöpe atmış olursan ve daha çok zararda olursun.

Arkadaşlar bende de aynı problem var. Rezalet şekilde şarjım gereğinden çok hızlı bitiyor. 85-20 kullanayim diyorum neredeyse 3 kere şarja takacağım 2 haftalık telefonu günde. Amazona ilettim iade edelim isterseniz dediler ama ben 5500e aldim şu an 6800 en düşük fiyatı. Değişim istedim ama ellerinde yokmuş. Ne yapacağımı şaşırdım.

Ben de aynı durumdayım ama benimki 1 günü çıkarıyor yaklaşık 5-6 saat ekran açık kullanabiliyorum %85 ile %20 arası ama bence yine az.

Yeni konular

Geri
Yukarı