Galaxy Note 10.1 N8010 vs. Casper Via V8-C

• Konuyu başlatan MuhammetHaktan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 968
M

MuhammetHaktan

Ziyaretçi
Herkese merhaba.
Sizlere bir sorum olacak. Ben bugüne kadar Casper Via V8-C almayı düşünüyordum.
Ancak bugün Teknosa'da gezinirken bu tableti gördüm (Galaxy Note 10.1) ve aşık oldum diyebilirim. :D
Tableti de telefonu da almak istiyorum ancak bütçem 800 ₺.
Sizce hangisini tercih etmeliyim? Tabletin özellikler harika oyunlarda falan.
Üstelik SIM kart girişi de var. ;) Telefonu da çok beğendim :p
Karar veremiyorum yardımcı olur musunuz?
Şimdiden teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim gibi Tableti sadece oyun için alıyorsan başka işin yoksa ve Android'de para harcadığın bir hesabın yoksa , Çok para harcamadan dönemin mobil oyunlarını appstore gibi kaliteli bir dükkan da ve yağ gibi oynamak istiyorsan Apple İpad Air almalısın. Kesinlikle arkadaşlarımda samsung vb. tabletler gördüm, hiçbiri Apple'ın yerini tutmuyor bence.

Telefon olarak evet bende özgür olmak isterdim ama tablette sadece oyun oynuyorum ve app store harika , retina ekran harika :D Arkadaki metalimsi kapağın tutuş hissi bile harika , en azından plastiğie dokunmuyorsun :D Air 2 çıktığı için fiyatları baya düştü. 1.500 TL'den daha aşağıya 32 GB wifi ürün bulabilirsin. Air 2 bence performans olarak gereksiz şuan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence ikisi de yanlış seçim. Tablet olarak Tab S 8.4 büyük olsun dersen Tab S 10.1 , telefon olarak ise Zenfone 5. @brk35 kardeşime katılıyorum. Bu saatten sonra o tablette telefon da alınamaz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı