İran cumhurbaşkanlığı sayfasından yapılan teşekkür paylaşımında Türk bayrağına yer vermedi!

Makaleler
16
Daha fazla  
GOMfQVDXoAIc7Dl.jpg

İran cumhurbaşkanlığı sitesinden yapılan teşekkür paylaşımında Türk bayrağına yer vermemesi dikkat çekti!

1 Günlük milli yas ilan edilmişti!

Pazartesi günü yapılan kabine toplantısından sonra basın mensuplarına açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Reisi'nin ölümü nedeniyle 1 günlük milli yas ilan edildiğini duyurmuştu. 21 Mayıs 2024 tarihi ülkemizde milli yas olarak ilan edilmişti.

Bugün yapılan bu paylaşım büyük tepki çekti. Üstüne üstlük Türkiye ihasıyla sihasıyla arama kurtarma Ekibine'de katıldığını biliyordum yanlış bilmiyorsam değerli hocalarım. Artık İran'ın bu yaptığı paylaşım nankörlük mü denir terbiyesizlik mi artık ne denir bilemiyorum yorumları size bırakıyorum.

Haber kaynakları;
Aykırı Haber Ajansı

Eki Görüntüle 2201993

İran cumhurbaşkanlığı sitesinden yapılan teşekkür paylaşımında Türk bayrağına yer vermemesi dikkat çekti!

1 Günlük milli yas ilan edilmişti!

Pazartesi günü yapılan kabine toplantısından sonra basın mensuplarına açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Reisi'nin ölümü nedeniyle 1 günlük milli yas ilan edildiğini duyurmuştu. 21 Mayıs 2024 tarihi ülkemizde milli yas olarak ilan edilmişti.

Bugün yapılan bu paylaşım büyük tepki çekti. Üstüne üstlük Türkiye ihasıyla sihasıyla arama kurtarma Ekibine'de katıldığını biliyordum yanlış bilmiyorsam değerli hocalarım. Artık İran'ın bu yaptığı paylaşım nankörlük mü denir terbiyesizlik mi artık ne denir bilemiyorum yorumları size bırakıyorum.

Haber kaynakları;
Aykırı Haber Ajansı

GOMrjsDW4AAbY0K?format=jpg&name=360x360.jpg

Hocam Türk bayrağı yerine Osmanlı bayrağı koymuşlar

Ne bekliyordunuz ki? Çıkıp evet cumhurbaşkanımız külüstür helikopteriyle yere çakıldı biz İran olarak kendi cumhurbaşkanımızı bulamadık çok yetersiziz bizim yerimize Taaa Türkiye'den İHA kalktı buldu mu diyeceklerdi? Bu nankör araplardan çok şey bekliyorsunuz.

İran'ın sitesinde Türkiye'ye yer verilmiş arkadaşlar. Sonradan yayınlanmış bir duyurudur belki, hatta duyurunun son paragrafında Türkiye ve Sri Lanka'da saygı duruşunda bulunulduğu için ekstra bir teşekkür gibi bir ibare var.

Bizim halkımız saftirik müslüman onlar kardeşimiz derken böyle koymaz adamlar sizi bide bu herifler için yas felan kafanıza yani saçmalık din kardeşi diye millete yarancam diye rezil oluyoruz

Yeni konular

Geri
Yukarı