Galaxy Note 10 Lite vs Note 10 Lite

Hocam telefon 4. senesini dolduruyor yavaş yavaş pilin bitmesi normal geldi bana. Yeni bir telefon arayışındayım şu an.

Ben de 5. yılımın içerisindeyim S7 ile. 2 defa pil değişti bu süreçte. İlk değişim pil şişmesinden, ikincisi ise pilin sağlığı 70 olduğu için.

2. ve son defa değiştirdim pili.

Ben de 5. yılımın içerisindeyim S7 ile. 2 defa pil değişti bu süreçte. İlk değişim pil şişmesinden, ikincisi ise pilin sağlığı 70 olduğu için.

2. ve son defa değiştirdim pili.
Bende artık kasma, donma ve ısınmalar olmaya başladı. Özellikle sosyal medyada gezinirken aşırı bir ısınma başladı. Artık memnun etmemeye başladı beni.

Bende artık kasma, donma ve ısınmalar olmaya başladı. Özellikle sosyal medyada gezinirken aşırı bir ısınma başladı. Artık memnun etmemeye başladı beni.

Aynı şeyleri ben de yaşıyorum uzun zamandır. Bazen cihazın sağ tarafı (kılıfsız kullandığımda) inanılmaz ısınıyor. Thermal'dan bakıyorum 65-70 derecelere geliyor (CPU-Z içerisinde var)

Kılıf ile kullandığım zaman ekrandan anlıyorum. Ateş gibi yanıyor.

Eskidi tabii doğal olarak. Exynos 8890'da yetersiz gelmeye başladı.

Sosyal medya değil de Video tarafında işlemciye çok yük biniyor anladığım kadarıyla. Twitter'da videolar mesela inanılmaz ısındırıyor cihazı.

Şu sıralar ben de bakıyorum. Çünkü aynı sorunları yaşayan arkadaşımın S7'si, ki benden 6 ay sonra almıştı, anakart yaktı.

M51'e yakın gibiyim. Çok büyük paralar vermenin bir anlamı yok. En fazla 4. yılında cihazlar "hadi bana byeee" demeye yatkın.

Aynı şeyleri ben de yaşıyorum uzun zamandır. Bazen cihazın sağ tarafı (kılıfsız kullandığımda) inanılmaz ısınıyor. Thermal'dan bakıyorum 65-70 derecelere geliyor (CPU-Z içerisinde var)

Kılıf ile kullandığım zaman ekrandan anlıyorum. Ateş gibi yanıyor.

Eskidi tabii doğal olarak. Exynos 8890'da yetersiz gelmeye başladı.

Sosyal medya değil de Video tarafında işlemciye çok yük biniyor anladığım kadarıyla. Twitter'da videolar mesela inanılmaz ısındırıyor cihazı.

Şu sıralar ben de bakıyorum. Çünkü aynı sorunları yaşayan arkadaşımın S7'si, ki benden 6 ay sonra almıştı, anakart yaktı.

M51'e yakın gibiyim. Çok büyük paralar vermenin bir anlamı yok. En fazla 4. yılında cihazlar "hadi bana byeee" demeye yatkın.
Relame 6 Pro var benim aklımda da. Mi Note 10 Lite düşünüyordum bir aralar ama sensör sorunu canımı sıktı fazlasıyla. S7'den bu denli büyük ekranlı telefonlara geçiş yapmak kolay olmayacak. :)

Yoo fena olmayan cihazlar var AMOLED ekranlarda. Performans yerine ekonomikliği tercih ederseniz;

Hem de AMOLED :)

Performans olmayınca sıkıntı oluyor hocam. S7 zamanında amiral ge miydi 3. 4. senede artık gitmeye başladı bu tarz telefonlar erken gitmeye başlar gibime geliyor.

Performans olmayınca sıkıntı oluyor hocam. S7 zamanında amiral ge miydi 3. 4. senede artık gitmeye başladı bu tarz telefonlar erken gitmeye başlar gibime geliyor.

Evet ama bugün bir tepe cihaz almanın maliyeti maalesef çok yüksek. Gönül ister ki Note 20 Ultra alalım ama 14 bin fiyatı var.

Şahsen ben çok büyük paralar verme meraklısı değilim. Çünkü bu cihazları en fazla 5 sene kullanıyoruz. 5. senesinde artık "Sal beni" demeye başlıyorlar.

Bende ikisi arasında kalmıştım. Ancak bir kere alıp uzun süre kullandığım ve kalemini kullandığım için Samsung seçtim. Xiaomi'de bazı yazılımsal problemler olduğu söyleniyordu telefonla konuşurken ekranın açık kalması gibi. Eğer güçlü telefon istiyorsan zaten Galaxy Note 10 Lite seçmelisin. Ancak ağır oyun oynayacaksan uzun süreli oynayamazsın çünkü telefon gayet iyi ısınıyor. Ufak tefek oyunlarda problem yok ama geçen TFT oynadım telefon yanıyordu.
Pil performansınız nasıl?

Geri
Yukarı