Galaxy Note 10 Plus (SM-N975F) Odin userdata.img takılı kaldı

Timucin Pusat

Decapat
Dün akşam sammobile.com'dan resmi Firmware'i indirip, Samsung Driver'ını yükleyip, OEM Unlocking ve USB Debugging modunu etkinleştirdikten sonra son sürüm Odin ile Firmware'i flashlamaya başladım. Odin üzerinde AP dosyasını yüklerken MD5 hatası verdi. İnternette araştırdığımda bu dosyanın MD5 uzantısını silip tekrar deneyin deniyordu. Ben de öyle yaptım ve Firmware normal bir şekilde yüklenmeye başladı. Yeşil çizgi sona yaklaştığında, yaklaşık 10 dakika boyunca orada kaldı. Benim de acelem vardı. Evde yeniden yükleyebilmek için telefonun bilgisayarla bağlantısını kestim.

Ancak telefon "Cihaz yazılımı güncellenirken bir hata oluştu" uyarısı verdi. Ne indirme ne de kurtarma modu mevcuttu.

Smart Switch telefonu görmedi. Odin ile yeniden yüklemeye çalıştığımda telefonda hiçbir çizgi veya hareket olmamasına rağmen Odin USERDATA yazısının altındaki yeşil çizgi sona doğru takıldı. 1 saat boyunca hiçbir hareket olmadı. Ne yapmalıyım ve bu durumun sonucu ne olur? Tecrübeli, uzman kişiler bilgi paylaşırsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. Bekliyorum.

Translated with DeepL

Dosya Ekleri

• oo.jpg
    oo.jpg
    305 KB · Görüntüleme: 19

Geri
Yukarı