Galaxy Note 3 Exynos N900/N9000Q HA3g One UI ROM

amonra172

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba telefonum N9000Q modeli 1 haftadır araştırıyorum ama verimli sonuç bulamadım. Telefonumun markasına göre çıkarılan ROM'lar son bulmuş sanırım artık çıkmıyormuş en azından bilinen üreticiler çıkarmıyor. Bir ROM arıyorum Android 7.1 olması lazım telefonun fabrika ayarlarındaki normal arayüzünü seviyorum kamera mesaj rehber ayarlar klavyesi vb özellikleri alışkın olduğum için değiştirmek vs çok zor. 10 senedir aynı telefonu kullanıyorum ve bir sorunu yok. Tek sorun play uygulamalar da artık 5.0 destekli program kalmaması en azından benim yükleyecek olduğum uygulamalar desteklemiyor. Aynı arayüze sahip Android 7.1 sürümünü bulmaya çalışıyorum ama bulamadım aranızda bana yardım edecek birileri var mı? Ya da ROM yapımında gerçekten bilgili birisi varsa One UI ROM'u yapabilir mi? 7.1 için XDA da paylaşsa eminim ki bağışlar çok fazla gelecektir çünkü şu ana kadar çıkanlar hep aynı görünüme sahip beş para etmez kamerası vs bozuk flash widgedleri olumsuz. Müzik çaları iyi değil vs. aradığım ROM aslında Note 3 arayüzüne sahip Android 5.0 yerine Android 7.1 olması. Şu anki S6 Edge ROM'u ama ufak tefek hatalar mevcut.

Note 3 çok yönden sorunlu bir telefon olduğu için ona kimse sürüm yapmak istemez. Telefon sektöründeyim ve bizim bile aman dediğimiz bir telefondu. Olan romlardan idare etmeye bakın.

Note 3 çok yönden sorunlu bir telefon olduğu için ona kimse sürüm yapmak istemez. Telefon sektöründeyim ve bizim bile aman dediğimiz bir telefondu. Olan ROM'lardan idare etmeye bakın.

Android 6 S6 S7 görünümlü buldum bir tane de bazı sorunları var o ROM'lar da en son şimdi indirdiğim enigma ROM s8ux v6.1 ama telefonu açar açmaz com. Android. Phone durduruldu veriyor onu geçebilirsem güzel sisteme sahip gibi temiz gibi sistemi çok gereksiz programlar yok ROM'un düzeltilmesine gerek var aslında iyi anlıyor olsam üzerinde çalışıp kendim geliştirebilirdim.

Galaxy Note 8 ROM on Note 3 Exynos N900 enigma kurdum şu ana kadar çok ciddi sorunları yok tek görüğüm sorun arama yaparken ekran kapanması ve menü tuşuna bastığımda açılınca tekrar kapanması o sırada aramayı iptal etmeye tıklasam da tıklamıyordu ama çözümünü bulurum NFC arama veya sensör vs bakarım ona sorun kalmamış olur gibi bir de klavye Samsung ama T9 düzenlemesi yok gibi açık olsa da​

Son düzenleme:

Geri
Yukarı