Note 3 n9000q/ha3g Odin üzerinden ROM nasıl atılır?

barisbaklaci1234

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Galaxy Note 3 telefonuma LineageOS 17 (veya başka bir LineageOS ROM) ROM atmak istiyorum ama bunu yaparken Odin üzerinden yapmak istiyorum çünkü telefonuma root yüklemek istemiyorum. Yani açıkçası TWRP yükleyemiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardesim TWRP Team Win recovery projecttir. Maalesef bu olmadan atman imkansiz. Root"u kurduktan sonra Unroot edersin yardim ederim.

Custom ROM yüklemek istiyorum ama Root atmak istemiyorum diyorsunuz. Ağzınız olmadan yemek yiyebiliyor musunuz?

Kardesim TWRP Team Win recovery projecttir. Maalesef bu olmadan atman imkansiz. Root"u kurduktan sonra Unroot edersin yardim ederim.
Dostum ben eskiden telefonuma ROM kurmuştum Root ile beraber ama sonradan Root"u sildiğimde telefon Samsung yazısında kalmıştı ve açılmadı. Eğer bir yolu var ise bana yardım eder misin?

Buyur benim rehberimi uygula.
Takıldığın yerde sormaktan çekinme.

Dostum ben eskiden telefonuma ROM kurmuştum Root ile beraber ama sonradan Root"u sildiğimde telefon Samsung yazısında kalmıştı ve açılmadı. Eğer bir yolu var ise bana yardım eder misin?
Sebebi boot dosyasına işleniyor.

Ek olarak cihazın rootlu olması niye sizi korkutuyor. Banka uygulamalarından dolayı derseniz alakası bile yok. OEM kilidini açmışsınız zaten.

Root"u nasıl kaldirdigina bagli. Root yapacaksın ama
Anladım.

Buyur benim rehberimi uygula.
Takıldığın yerde sormaktan çekinme.

Sebebi boot dosyasına işleniyor.

Ek olarak cihazın rootlu olması niye sizi korkutuyor. Banka uygulamalarından dolayı derseniz alakası bile yok. OEM kilidini açmışsınız zaten.
Yok korkutmuyor. Ben Papara kullanıcısıyım ve Papara uygulaması Rootlu telefonları tehlikeli diye algılıyor ve açmıyor.

Anladım size bir sosyal medya ağı üzerinden ulaşmam mümkün mü acaba root attıktan sonra silmem gerekirse diye

Yok korkutmuyor ben Papara kullanıcısıyım, ve Papara uygulaması root lu telefonları tehlikeli diye algılıyor ve açmıyor

Ne alaka? Kim size bu bilgiyi verdi? Ben kendim aktif olarak telefonumu rootlu kullanıyorum. Tüm banka uygulamalarını sorunsuz kullanıyorum. Papara, İş Bankası, Garanti ve Deniz bank mobil. Bu uygulamaları sorunsuz kullanıyorum.

Ne alaka? Kim size bu bilgiyi verdi? Ben kendim aktif olarak telefonumu rootlu kullanıyorum. Tüm banka uygulamalarını sorunsuz kullanıyorum. Papara, İş Bankası, Garanti ve Deniz bank mobil. Bu uygulamaları sorunsuz kullanıyorum.
Ben eski telefonuma ROM yüklemiştim. Haliyle Root vardı ve Papara'yı açtıktan sonra e-posta adresimi girdikten sonra bana uyarı veriyordu cihazınız güvenli değil diye. Sonra başka bir uygulama indirdim Tosla. O uygulamada bana cihazınızda Root var güvenli değil diyordu. Ben de bu sonuca varmıştım

Ben eski telefonuma ROM yüklemiştim. Haliyle Root vardı ve Papara'yı açtıktan sonra e-posta adresimi girdikten sonra bana uyarı veriyordu cihazınız güvenli değil diye. Sonra başka bir uygulama indirdim Tosla. O uygulamada bana cihazınızda Root var güvenli değil diyordu. Ben de bu sonuca varmıştım
Magisk uygulamasında Magisk Hide Config'i ekle ve istedigin uygulamalari ekle. Sonra Root olup olmadigini anlamayacak. Ben bu sekilde banka uygulamasını kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220810-185356_One UI Home.jpg
    Screenshot_20220810-185356_One UI Home.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 32

Geri
Yukarı