Galaxy Note 3 Resurrection Remix yükleme

behzat_c

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Resurrection Remix ROM'u yüklemek istiyorum. Son sürümünü indirdim. CWM Recovery ile yüklemeye çalıştım ama "Installation aborted." hatası verdi. Galiba uyumlu değil telefonumla. Uyumlu bir sürümü varsa söyler misiniz? Android sürümünüde söylerseniz sevinirim. Telefonum Samsung Galaxy Note 3 SM-N9000Q.

Son sürümünü nasıl indirdiniz?
Resurrection Remix olması zorunlu mu?

Şuradaki dosyaları deneyin:

Son sürümünü nasıl indirdiniz?
Resurrection Remix olması zorunlu mu?

Şuradaki dosyaları deneyin:

Resurrection Remix Downloads bu linkten indirdim. RR romu beğendiğim için onu istiyorum. Gönderdiğiniz linkte indirme linkini göremedim. İndirme linkini atabilir misin?

Söylediğin hakkında hiçbir fikrim yok. Çok anlamıyorum bu işlerden. Cihazın kod adının lavender olduğunu nasıl öğrenebilirim? Cihaz kod adı artık ne demekse :D.
@Lord Raiden hocam yardım edebilecek misin?
Hocam attığınız link işe yaramadı. O da installation aborted hatası verdi.

Son düzenleme:
Söylediğin hakkında hiçbir fikrim yok. Çok anlamıyorum bu işlerden. Cihazın kod adının lavender olduğunu nasıl öğrenebilirim? Cihaz kod adı artık ne demekse :D.
@Lord Raiden hocam yardım edebilecek misin?
Hocam attığınız link işe yaramadı. O da installation aborted hatası verdi.
Emin değilseniz cihazınıza gelişi güzel ROM yüklemeyin, hata almakla kalmaz, cihazı tamamen brick moduna sokabilirsiniz.

Cihaz kodunuzun HA3G olma ihtimali çok yüksek, International 3G modellere verilen bir kod ismi. Yine de kontrol edin.

Öncelikle CWM'nin bir numarası kalmadı, buradaki adresten cihazınıza TWRP kurup, HA3G modeli için yayınlanmış ROM'u indirip cihazınıza kurun. Kendinizden emin olmadığınız sürece sorumluluk kabul etmiyorum.

Geri
Yukarı