HTC One X Resurrection Remix ROM Yükleme Sorunu

@Silinen üye dostum GAPPS denilen Google uygulamalarını da indirip flashlaman gerekirdi. GAPPS indir, SD karta ya da telefon belleğine at. Lineage kurduğun gibi TWRP ile başlat ve Install seçeneğinden bu indirdiğin GAPPS' i flashla.

@Silinen üye dostum GAPPS denilen Google uygulamalarını da indirip flashlaman gerekirdi. GAPPS indir, SD karta ya da telefon belleğine at. Lineage kurduğun gibi TWRP ile başlat ve Install seçeneğinden bu indirdiğin GAPPS' i flashla.
hocam kurdum 5.0.x bi tane gapps telefonun android sürümüyle uyumlu ama telefon açılıyor ve uygulamalar durdu yazıyor en sondada kurulum sihirbazı durdu yazıyo tamama basıyorum birdaha geliyor telefonun menüsüne gidemiyorum

@fullmetal malesef hocam denedim gene açılmıyor telefon

@fullmetal hocam telefonu açtım tamam teşekkürler sizden birşeydaha rica edicektim google play falan yok onun için napabiliriz.
Hocam onun için GAPPS'i indirip portlamanız gerekiyor.
Buyrun linki:
The Open GApps Project
Cihazınız eski bir cihaz, ARM64 kullanacağını zannetmem açıkçası. Platform olarak ARM'i seçiniz. Ardından ROM'un Android sürüm numarası ne ise onu seçip stock,nano vs. istediğinizi seçip indiriyorsunuz. Sonra tercihinize göre ADB veya Recovery menüden portlamayı yapabilirsiniz.
Edit-1: Diğer kullanıcıların tavsiyelerini yeni gördüm, çoğu dediğim şeyden bahsetmiş, kusura bakmayınız.
Edit-2:Team-Radium adında bir ROM buldum cihazınız için. Buyrun linkini vereyim:
[ROM][5.1.1_r23]Team-Radium 1.5[UNOFFICIAL][ENDEAVORU]

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı