Galaxy Note 5 mi, M13 mü?

no.name.nb

Hectopat
Merhaba, annemde Galaxy Not E5 32 GB vardı. Geçen günlerde Samsung M13 128 GB almışlar. Bence Note5 daha şık duruyor. Ben büyük kocaman telefonları sevmiyorum. Bu yüzden Note5'i aldım annemden. M13'ü anneme verdim ama değiştirmek istiyor. Değiştirmeli miyim bilemiyorum. Çünkü anlamsız bir şekilde Note5'in ana ekranda, geçişlerde falan daha akıcı. M13'ün kamerası kasıyor ve Note5'inkinden daha kötü bir performans veriyor. Biri yeni bir telefon biri 7 yıllık telefon.

Son düzenleyen: Moderatör:
m13 giriş seviyesi bir telefon. note 5 ise zamanının amiral gemisi. Dolayısıyla kalite olarak note 5'in daha iyi olması normal. giriş seviyesi bir telefonlar genelde optimize çalışmaz ve kullanılan panel iyi değildir. Muhtemelen panelden ötürü kasma hissiyatı alıyorsunuz. Tavsiyem orta-üst ya da üst segment bir telefon almanız. Çok pahalı demeyin. 1-3 senelik de olsa amiral gemi telefon alın. Giriş seviyesi telefon almak demek 2 sene de bir telefon almayı kabul ediyorum yeter ki günü kurtarayım demek. Yani toplam maliyet 1 tane iyi bir telefon(genelde ikinci el) parasına eş değer. Seçim ise tamamen size ait. İyi forumlar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı