Galaxy Note 5 vs Zenfone 3

Ne yapmalıyım?

• Oy verenlerin toplamı
    6
  • Anket kapandı .

canerfifa

Hectopat
Daha fazla  
Yıllardır kullandığım Samsung Galaxy S3 Neo marka telefonum sıvı teması sebebiyle bozuldu. Yeni bir telefon almak gerekti, Samsung Galaxy Note 5 ve Asus Zenfone 3 5.5 arasında bir süre düşündükten ve telefonları bir Teknosa mağazasında kendim karşılaştırıp inceledikten sonra, bütçemi biraz daha aşıp Note 5 almaya karar verdim. Note 5 indirimdeydi fakat telefonu almaya gideceğim gün indirim bitmişti ne yazık ki. Bütün mağazalarda 2600 TL gibi bir fiyatı var. Ben zaten 2000 TL olan bütçemi 2300'e çıkarmıştım fakat şu an daha fazlasını veremem. Şimdi aklıma takılan konu şu. Ürün Gold mağazasında 2329 TL ve Samsung Türkiye Garantisi olduğu yazıyor. Gold ile ilgili okuduğum eleştiriler genelde ürünün gönderimindeki gecikme konusunda fakat ben mağazadan kendim alacağım. Diğer bir konu da paralel ithalat ve garanti konusu fakat ürünün Samsung Türkiye Garantisi olduğu belirtilmiş. Daha önce herhangi bir Gold mağazasından alışveriş yapmadığım için kararsızım. Diğer mağazalarla arasındaki fiyat farkını anlamlandıramadığım için kafam karıştı açıkçası. İnternette yazılanların çoğu da olumsuz olunca insanın içine bir kurt düşüyor. Güvenilir diyorsanız almayı düşünüyorum. Şu ana kadarki fikrim indirim beklemek ve eğer ay sonuna kadar gelmez ise Zenfone 3 almak. Linki aşağıya bırakıyorum. Fikirlerinizi bekliyorum.

Samsung Galaxy Note 5 32GB Gold Cep Telefonu

Son düzenleyen: Moderatör:
Mağazasından alabilirsiniz, kutusunda Samsung Türkiye Garantisi etiketi varsa zaten sorun yok. Yalan söyleyeceklerini sanmıyorum.

Zenfone 3 Deluxe alın bence hocam. Çok iyi bir telefon. Yalnız ASUS'un tek sıkıntısı hoparlör olur hocam. Yoksa başka türlü yarı yolda bırakmaz tüketiciyi.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. İndirimleri takip edeceğim. İndirim gelmezse tercihimi Zenfone 3' ten yana kullanacağım.

Note 5 ile Asus arasında kalmayın. Direkt note serini alın derim, hatta vaktiniz varsa yeni sızıntılardan sonra fiyatların azda olsa düşme ihtimali olabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı