Çözüldü Galaxy Note 8 İkinci el fiyatı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yaman04

Hectopat
Yer
İstanbul
Garantisi 4 ay önce bitti. Hiçbir çiziği vuruğu yok. Kutu fatura dahil bütün belgelerini veriyorum. Orjinal Samsung Şarj adaptörü ve kablosunu da vereceğim. Sizce bu cihaz ne kadar eder ikinci elde? Letgo'dan verdiğim ilanda 2500 diyenler oldu vermeli miyim sizce?

Çözüm
Sahibinden üzerinden baktım arka camı çatlak olanlar 1500-1800 bandında. Çiziksiz, hasarsızlar 2000-2500 civarında. Garantisi bitmiş bir cihaz için 2500 güzel fiyat. Depolaması kaç GB?
Sahibinden üzerinden baktım arka camı çatlak olanlar 1500-1800 bandında. Çiziksiz, hasarsızlar 2000-2500 civarında. Garantisi bitmiş bir cihaz için 2500 güzel fiyat. Depolaması kaç GB?

Çözüm
Yani o aralıkta bir fiyata satarsınız muhtemelen. 2500-2800 arası. Beklemek istemiyorsanız 2500 uygundur ama biraz daha beklerseniz belki daha yüksek bir fiyata satabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı