Custom ROM Galaxy S Duos ROM yüklemek

Android One tabanlı olduğunu bense biliyorum. Adam TWRP kurmuş. TWRP'den yüklemesi daha mobil olucaktır. Ve Zip dosyasını Flashlamak daha rahattır. O yüzden benim Tercihim TWRP'dir. Zaten Devoloper'lar da TWRP Setup ile kurulumu anlatıyorlar.
Orijinal yazılımı atmasın neden derse Android 4 ve geri yazılımlar fazlasıyla yavaş. Orijinal yazılım onu çok kısıtlar. Custom Rom ve Kernel ile harikalar yaratabilir. Stock Rom'a gerek yok.
Bende farklı rom arıyorum min adroid 4.4.4 olsun istiyorum ve rahat olsun telefonu kasmasın istiyiorum.

Bende farklı rom arıyorum min adroid 4.4.4 olsun istiyorum ve rahat olsun telefonu kasmasın istiyiorum.
Android 5 tabanlı olup güzel bir ram optimizasyonu sağlanırsa mükemmel bir deneyim elde edilebilir. Android 5 Rom bulmak lazım en önemlisi ise stabil olması ve önbellekleme hızının yüksek olması yani işletim sistemi hızının da yüksek olması lazım.

Android 5 tabanlı olup güzel bir ram optimizasyonu sağlanırsa mükemmel bir deneyim elde edilebilir. Android 5 Rom bulmak lazım en önemlisi ise stabil olması ve önbellekleme hızının yüksek olması yani işletim sistemi hızının da yüksek olması lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha demin konuştuğum arkadaş bana bu videoyu attı bu rom u denemek istiyorum.

Burası da ROM hakkında kurulum ve diğer bilgileri edinebileceğiniz sitedir.

Burası da ROM hakkında kurulum ve diğer bilgileri edinebileceğiniz sitedir.

Anladım burayada bakmayı ihmal etmem ama İngilizce olduğu için biraz sıkıntı.
@erengore kusura bakma ama tekrar açıyorum bu konuyu. Google hizmetlerini kullanmak istsmiyorum. Bunun için sıfırdan CM 11 kurmam gerek. Bana CM11 ROM'u bulabilir misin? Hala TWRP yüklü. Cihaz: GT-S7562
Yani arka planda çok fazla çalışıp zorluyorlar. APK olarak devam edersem daha rahatlıyacağımı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Anladım burayada bakmayı ihmal etmem ama İngilizce olduğu için biraz sıkıntı.
@erengore kusura bakma ama tekrar açıyorum bu konuyu. Google hizmetlerini kullanmak istsmiyorum. Bunun için sıfırdan CM 11 kurmam gerek. Bana CM11 ROM'u bulabilir misin? Hala TWRP yüklü. Cihaz: GT-S7562
Yani arka planda çok fazla çalışıp zorluyorlar. APK olarak devam edersem daha rahatlıyacağımı düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
buraya da göz atabilirsin ve android lolipop performansı nasıldı belki ona da geri dönebilirsin.

buraya da göz atabilirsin ve Android lolipop performansı nasıldı belki ona da geri dönebilirsin.

Kanka aradan 3 yıl geçti 2 tane telefon değiştim ikisine de ROM falan attım çok sular aktı yani üzerinden :D

Geri
Yukarı