Samsung Galaxy S Duos açılmıyor

Cafer Aksoy

Picopat
Daha fazla  
Telefondan anlamıyorum. Eskiden kullanıyordum, bayağı bir idare etmiştim ki yeni telefon alınca rafa kaldırdım. Sonra elime alıp açmaya çalıştım açılmadı. Şarja takınca sadece şarj simgesi geliyor o da direkt kayboluyor telefon açılmıyor. Açma tuşuna basılı tutuyorum Samsung yazısından sonra yine açılmıyor. En son tuşları kurcaladım ve bir ekran geldi. Güncelleme moduna aldım bir şeyler indiriyor yarım saattir aynı kaldı bekliyor. Resmini de koyacağım oraya bakarsanız anlarsınız.

20240408_204111.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung cihazlarda bu ekran Odin mod denir. Telefon sistem çöktüğü için bu moda atıyor PC varsa yazılım kurun cihaza.

Bence sorun çözülünce android sürümü yükseltmek için ROM atın çoğu uygulama yüklenmez çünkü şuan.
Hocam mesajınızı gördüm tam da bundan bahsesecektim. Bana nasıl yapıldığını söyleyebilir misiniz? Telefonu açtıktan sonra tmrw diye bir şey kurdum ve oradan yine adını hatırlayamadığım bir işletim sistemi kurmak istedim yapamadım. Sonra bütün işi başa döndürdüm ve en başta ne kurduysam onu kurdum, şu an sıfırlandı açılıyor ama dediğiniz gibi çoğu şey açılmıyor. Apk kurulmuyor.

Yazılım yükleme başarılı mı?
Başarılı hocam. Çok teşekkür ederim. Altta yazdığım durumla alakanız varsa yardımcı olur musunuz?

Geri
Yukarı