Galaxy S2 Android sürümü nasıl yükseltilir?

shtymerenn

Hectopat
Merhaba,
Samsung Galaxy S2 telefonun Android sürümünü yükseltmek istiyorum. Minimum Android 8 olması lazım.

Bilgisayara bağlayamıyorum, o yüzden bilgisayara bağlamadan yapmamız lazım. Nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
S2'mi kaldı güncelleme desteği tamamen kesileli 11-12 sene önce kesildi. Zaten S2 2011'de yani 13 sene önce çıkmış cihaz hocam en iyisi koleksiyon yapın 20-30 sene sonra antika diye satılır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
S2'mi kaldı güncelleme desteği tamamen kesileli 11-12 sene önce kesildi. Zaten S2 2011'de yani 13 sene önce çıkmış cihaz hocam en iyisi koleksiyon yapın 20-30 sene sonra antika diye satılır.

Masaüstü basit birkaç istatistiği göstermek için bu konuyu açmıştım çok daha farklı bir şekilde çözdüm konuyu android yükseltmeden. Ayrıca 9 aylık ölü konuya sadece mesaj olsun, mesaj sayım artsın diye sorunun cevabı dışında bir yorum yazdığınız için çok teşekkürler. Çok iyi kalplisiniz ♥

Merhaba,

Herkesin faydalanabilmesi için çözümü detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz?

Saygılarımızla.

Konuyla alakasız bir çözüm olduğundan çözüm olarak ekleme gereği duymadım. Belki asıl proje ile alakalı bir konu açabilirim.

Aynı sorusu olup bu konuya rastlayan arkadaşlar için cevabım maalesef Galaxy S2'nin Android sürümünü doğrudan bilgisayara bağlamadan yükseltemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı