Galaxy S20 FE ne kadar götürür?

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Snapdragon 865 ve 8 GB RAM versiyonunu alacağım 256 GB hafıza sahip fiyat 6000 TL sizce alınır mı? Kaç yıl sorunsuz götürür? Ne kadar güncelleme alır? (güncelleme öner veririm) Bütçe arttırıp iPhone 11 64 GB alınmalı mı?

Benim kullanış tarzıma göre 4 5 yıl gider. Ama IPhone'ler daha uzun ömürlü güncelleme konusunda.

Snapdragon 865 ve 8 GB RAM versiyonunu alacağım 256 GB hafıza sahip fiyat 6000 TL sizce alınır mı? Kaç yıl sorunsuz götürür? Ne kadar güncelleme alır? (güncelleme öner veririm) Bütçe arttırıp iPhone 11 64 GB alınmalı mı?

Minimum 5 yıl. iPhone 12 alana kadar 2014 yılında sıfır aldığım Xperia Z2 telefonu kullanıyordum. 7 yıl demek bu. Bir gram de sorun çıkartmadı. Halen da faal durumda. iPhone'u almasaydım Android 6 desteği uygulamalar tarafından kesilene kadar giderdi o telefon. Kullanmak isteyen istediği kadar kullanıyor kısaca bir telefonu. Hayatım boyunca telefon merakım olmadı.

Hocam kullanıyor musunuz telefonu memnun musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı