S23 FE ne kadar götürür?

S8, şu an için ilk günkü gibi her aplikasyonu fırlatıp atamıyor. Uygulamalar ağırlaşıyor, CPU, disk ve bellek yetersiz gelmeye başlıyor.
Ama iş görür mü 5 sene sonra, tâbi ki.

S8 neredeyse 8 yıllık ondan örnek vermek mantıklı değil 4 yıllık bir cihaza bakalım S20FE.
Benim A52s veya dün aldığım A34 vb çoğu orta segmentten daha iyi ve o bile uygulama desteğini kaybetmediği sürece en az 4 yıl daha gider.

S23FE koruma derneği başkanı olarak en kötü 8 yıldan daha fazla gider diyorum.

S8 neredeyse 8 yıllık ondan örnek vermek mantıklı değil 4 yıllık bir cihaza bakalım S20FE.
Benim A52s veya dün aldığım A34 vb çoğu orta segmentten daha iyi ve o bile uygulama desteğini kaybetmediği sürece en az 4 yıl daha gider.

S23FE koruma derneği başkanı olarak en kötü 8 yıldan daha fazla gider diyorum.
Yav hocam, S9 ilk günki gibi kaymak gibi akıyor mu uygulama geçişlerinde, hayır.
Ben 4-5 sene sonra ilk günkü akıcılığını kaybeder diyorum. İş görür mü, hayli hayli.
Benim de M14'üm var, 4 sene benim işimi rahatlıkla göreceğini düşünüyorum. Exynos 1330 sağolsun.

@Viva La Vida Dostum niye üzgün attın? Kötü bir şey demedim ki.

Son düzenleme:
Yav hocam, S9 ilk günkü gibi kaymak gibi akıyor mu uygulama geçişlerinde, hayır.
Ben 4-5 sene sonra ilk günkü akıcılığını kaybeder diyorum. İş görür mü, hayli hayli.
Benim de M14'üm var, 4 sene benim işimi rahatlıkla göreceğini düşünüyorum. Exynos 1330 sağ olsun.

@Viva La Vida dostum niye üzgün attın? Kötü bir şey demedim ki.

Hocam.

Yav hocam, S9 ilk günkü gibi kaymak gibi akıyor mu uygulama geçişlerinde, hayır.
Benim de M14'üm var, 4 sene benim işimi rahatlıkla göreceğini düşünüyorum. Exynos 1330 sağ olsun.

@Viva La Vida dostum niye üzgün attın? Kötü bir şey demedim ki.

Hocam kızmazyın ama S9 60Hz S23FE 120Hz 🤗

Akıcılıktan kastım o değil ki, akıcılıktan kastım hiçbir takılma, donma olmadan uygulama geçişi.

O zaman hak veririm.
Zaten Samsung'un animasyonları sıkıntılı stabil değil telefon ne kadar akarsa aksın S22ultrada bile animasyonlar takılabiliyor benim telefonda da One hand yüklü hızlı şekilde yukarı kaldırınca bildirim paneli aşağı kaydırınca uygulama kapatma var ikisini aynı anda yapıp yan döndürdüğümde animasyonlar biraz s*ç*yor😂

O zaman hak veririm.
Zaten Samsung'un animasyonları sıkıntılı stabil değil telefon ne kadar akarsa aksın S22ultrada bile animasyonlar takılabiliyor benim telefonda da One hand yüklü hızlı şekilde yukarı kaldırınca bildirim paneli aşağı kaydırınca uygulama kapatma var ikisini aynı anda yapıp yan döndürdüğümde animasyonlar biraz s*ç*yor😂
Olabiliyor, bana da One UI 6 geldi ve sıkıntılar var, zamanla düzelir. Dediğim gibi S23 FE uzun süre göturebilecek bir donanıma sahip, hayırlı olsun konu sahibine.

Geri
Yukarı