Galaxy S20FE 4G kutudan Android 13 olarak çıktı

• Konuyu başlatan Pxn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 66
  • Görüntüleme 2B

Pxn

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Cihazı bir telefoncudan elden satın aldım. Kutuyu açtım ve yazılım bilgilerinde Android 13 - One UI 5.1 olduğu yazıyordu.
Bu cihazın Android 10 olarak çıkması gerekmiyor muydu? Samsung bu model çok sattığı için üretime devam mı ediyor yoksa?

Cihazı bir telefoncudan elden satın aldım. Kutuyu açtım ve yazılım bilgilerinde Android 13 - One UI 5.1 olduğu yazıyordu.
Bu cihazın Android 10 olarak çıkması gerekmiyor muydu? Samsung bu model çok sattığı için üretime devam mı ediyor yoksa?

Cihaz sıfır mı? Bir de konu başlığı neden Android 14.

Model kodu nedir? Çünkü S20 FE 2022 diye biraz daha yeni bir seri daha var. Ve o telefon varsayılan olarak Android 12 ve One UI 4 ile geliyor.

Muhtemelen S20 FE Snapdragon sürümlü satın almışınız ama anlamadığım bir şey var kafasına göre sürümü nasıl güncelleştiriyor? Android 11 ile piyasaya çıkmıştı. İlk modeli 10 ile çıktı.

Muhtemelen S20 FE Snapdragon sürümlü satın almışınız ama anlamadığım bir şey var kafasına göre sürümü nasıl güncelleştiriyor? Android 11 ile piyasaya çıkmıştı. İlk modeli 10 ile çıktı.

Bende anlamadım doğrusu, telefoncuda cihazları yeni sipariş etmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı