Galaxy S21 kaç TL eder?

S21'i 13K e satabilirsin. S22 alıp kendine kötülük yapma derim. S22'ye vereceğin paraya 5K daha koy ikinci el 12 Pro al bana dua et.
Bir süre daha kalacağım S21'de. S22 için de 12 Pro için de pek el vermiyor şu anki durumum. Teşekkür ederim.

S22 kullanan birisi olarak söylüyorum cihazın genel olarak bir sorununu henüz göremedim gayet iyi çalışıyor işlemci tarafında. Oyun oynadığım zamanlarda ısınıyor evet en büyük sebeplerden birisi kasasının alüminyum olması ve boyutunun küçüko olması. Bu kasaya da 8 gen 1 koyunca cidden ısındığını fark ediyorsunuz. Oyun oynamayı bıraktığım için normal kulkanımda hemen hemen hiç ısınma sorunuyla karşılaşmadım. Tek ksi yönü bana göre bataryası. 3700 mAh bataryası. Çok aktif kullanan birisinin günde en az 1 5 kere şarj etme zorunluluğu var. Ama şarj 0 iken 25 watt hızlı şarj desteklediği için 1 saat 10 dakika içinde şarj tamamen doluyor. Onun dışında alacaksanız kesinlikle kılıfsız kullanmayın. Arkası mat renkte ince cam yani düşme testlerinde ön cam yine belli bir noktaya kadar iyi iş çıkarıyor ama arka cam ve kasa cam ve alüminyum olmasına rağmen bi tık dayanıksız.

S22 kullanan birisi olarak söylüyorum cihazın genel olarak bir sorununu henüz göremedim gayet iyi çalışıyor işlemci tarafında. Oyun oynadığım zamanlarda ısınıyor evet en büyük sebeplerden birisi kasasının alüminyum olması ve boyutunun küçüko olması. Bu kasaya da 8 gen 1 koyunca cidden ısındığını fark ediyorsunuz. Oyun oynamayı bıraktığım için normal kulkanımda hemen hemen hiç ısınma sorunuyla karşılaşmadım. Tek ksi yönü bana göre bataryası. 3700 mAh bataryası. Çok aktif kullanan birisinin günde en az 1 5 kere şarj etme zorunluluğu var. Ama şarj 0 iken 25 watt hızlı şarj desteklediği için 1 saat 10 dakika içinde şarj tamamen doluyor. Onun dışında alacaksanız kesinlikle kılıfsız kullanmayın. Arkası mat renkte ince cam yani düşme testlerinde ön cam yine belli bir noktaya kadar iyi iş çıkarıyor ama arka cam ve kasa cam ve alüminyum olmasına rağmen i tık dayanıksız.
Kamerada ısınıyor mu peki? Buna da yanıt verirseniz çok mutlu olurum.

Kamerada ısınıyor mu peki? Buna da yanıt verirseniz çok mutlu olurum.
Normal olarak kamera kullanımında çok aşırı bir ısınma yok. Isınması ise kamera permormansını etkilemiyor. Kamera çercevesinin ısınmasından bahsediyorsanız dedigim gibi aşırı rahatsız eden bir ısınma yine yok fakat kılıfla kullanmanız kafanızdaki "Ben bu cihaza bu kadar para verdim en ufak şeyde ısınıyor, yazıklar olsun." şeklinde bir düşünce olmasını engeller. Çünkü kılıfla kullandığım sürece telefonda herhangi bir ısınma hissetmedim.

Normal olarak kamera kullanımında çok aşırı bir ısınma yok. Isınması ise kamera permormansını etkilemiyor. Kamera çercevesinin ısınmasından bahsediyorsanız dedigim gibi aşırı rahatsız eden bir ısınma yine yok fakat kılıfla kullanmanız kafanızdaki "Ben bu cihaza bu kadar para verdim en ufak şeyde ısınıyor, yazıklar olsun." şeklinde bir düşünce olmasını engeller. Çünkü kılıfla kullandığım sürece telefonda herhangi bir ısınma hissetmedim.
Çok teşekkür ederim.

Çok teşekkür ederim.
Rica ederim. Ayrı bir konu olarak yüz tanıması aşırı hızlı. Ben kalın bir ekran koruyucu taktırdığım için parmak izi okuyucusu parmağımı algılamıyor. Ama yüz taraması parmak izinden hızlı. Saate bakmak için ekranı uyandırdıgımda saate bakamadan telefonu açıyor. Ekran kalitesi yine aynı şekilde renk kalite çözünürlük olarak yarı yolda bırakmaz. Yinede en iyi sizin bir mağazaya gidip kendi elinizle incelemeniz ve 2.el olarak ise temiz bir cihaz bulmanız.

Artık övüyorum. Hata ettim.

Exynos 2100 de sorunlu açıkçası. Onun kadar throttle yiyen başka yeni amiral gemisi SoC yok.

Mesajı raporlayan arkadaşa teşekkür ederim, konu olarak açılmış.
Övme 9 aydır kullanıyorum kullandığım en kötü telefon diyebilirim. Her şey iyi hoş ama kullanamayınca bir anlamı kalmıyor. İğrenç ötesi bir pili var koymasalar daha iyiymiş. Plus al alacaksan.

Rica ederim. Ayrı bir konu olarak yüz tanıması aşırı hızlı. Ben kalın bir ekran koruyucu taktırdığım için parmak izi okuyucusu parmağımı algılamıyor. Ama yüz taraması parmak izinden hızlı. Saate bakmak için ekranı uyandırdıgımda saate bakamadan telefonu açıyor. Ekran kalitesi yine aynı şekilde renk kalite çözünürlük olarak yarı yolda bırakmaz. Yinede en iyi sizin bir mağazaya gidip kendi elinizle incelemeniz ve 2.el olarak ise temiz bir cihaz bulmanız.
Benden ziyade forumda bir S22 haterlığı olduğu için S22 aldırmıyorlar. Bu sebepten detaya girdim, çok isinmadigini biliyorum. S22 kullanıcıları şu anda epey değerli kısacası.
Deneyimlerinizi aktardiginiz için teşekkür ederim. Aha bakın dakika bir gol bir:
Övme 9 aydır kullanıyorum kullandığım en kötü telefon diyebilirim. Her şey iyi hoş ama kullanamayınca bir anlamı kalmıyor. İğrenç ötesi bir pili var koymasalar daha iyiymiş. Plus al alacaksan.
Batarya iğrenç diyorsun da S21 ile aralarında 20 dk var. Ciddi bir fark yok. Üstteki arkadaş gayet memnun cihazdan. Bataryadan kaybetme ihtimalim yok.

Benden ziyade forumda bir S22 haterlığı olduğu için S22 aldırmıyorlar. Bu sebepten detaya girdim, çok isinmadigini biliyorum. S22 kullanıcıları şu anda epey değerli kısacası.
Deneyimlerinizi aktardiginiz için teşekkür ederim. Aha bakın dakika bir gol bir:

Batarya iğrenç diyorsun da S21 ile aralarında 20 dk var. Ciddi bir fark yok. Üstteki arkadaş gayet memnun cihazdan. Bataryadan kaybetme ihtimalim yok.
Bu konuyu başka arkadaşlada tartıştım bilmiyorum bazısı iyi bazısı çok kötü diyor benim gibi benim önceki telefon baya uzun gidiyordu ondan böylede geliyor olabilir ama benim sana tavsiyem Plus alman olur.

Geri
Yukarı