Galaxy S21 Kutusundan Kulaklık ve Şarj Cihazı Çıkmayabilir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben demiştim. Çentik konusunda da direnip aynısını yapmışlardı. Jack girişinde de aynı olay oldu. Darısı Huawei ile Xiaomi'nin başına. Bu ülkede karşı çıkanlara hak veriyorum ama diğer ülkelerde zaten ucuza satıyorlar. Apple'ın 20W hızlı şarj adaptörü Almanya'da 30 Euro'ya satılıyor. Burda 30 liraya düzgün şarj aleti alamazsın.

Son düzenleme:
Küba sosyalistti. Tekrar ediyorum komünizm bir dünya düzenidir.
Ben de diyorum neden burada aylık 20$ maaş var, bir de Komünist düzen yazıyor. Acaba Türkiye'de Komünizmi anlayan yok mu bana mı öyle geliyor?

Ben de diyorum neden burada aylık 20$ maaş var, bir de Komünist düzen yazıyor. Acaba Türkiye'de Komünizmi anlayan yok mu bana mı öyle geliyor?
Komünizmde para yoktur. Kübalılar fırsat eşitsizliğine maruz kalmıyor, temel ihtiyaçların büyük bölümü devlet tarafından karşılanıyor ki attığın site de yazıyor. Lüks yaşamın olmadığı doğru çünkü kuruldukları günden beri ABD'nin ve onun destekçilerinin ambargolarına maruz kalıyorlar. Sosyalizmin sadece ekonomi olarak en başarılı örneği Libya SHC; felsefi, ideolojik ve ekonomik en başarılı örneği kuruluşundan Stalin'in ölümüne kadar olan SSCB'dir.

Komünizmde para yoktur. Kübalılar fırsat eşitsizliğine maruz kalmıyor, temel ihtiyaçların büyük bölümü devlet tarafından karşılanıyor ki attığın site de yazıyor. Lüks yaşamın olmadığı doğru çünkü kuruldukları günden beri ABD'nin ve onun destekçilerinin ambargolarına maruz kalıyorlar. Sosyalizmin sadece ekonomi olarak en başarılı örneği Libya SHC; felsefi, ideolojik ve ekonomik en başarılı örneği kuruluşundan Stalin'in ölümüne kadar olan SSCB'dir.
Bruh, şu tartışmayı bitirmeye ne dersin? Millet Samsung biz ideoloji, sen 2076'da Komünizmin gerçekleşeceğine, insanların özel araç gereç vb. şeylerin devlet tarafından alınıp paranın kaldırılmasına inan ve ben de dünyayı Kapitalizmin ve paranın yöneteceğine inanayım, ne dersin?

Bruh, şu tartışmayı bitirmeye ne dersin? Millet Samsung biz ideoloji, sen 2076'da Komünizmin gerçekleşeceğine, insanların özel araç gereç vb. şeylerin devlet tarafından alınıp paranın kaldırılmasına inan ve ben de dünyayı Kapitalizmin ve paranın yöneteceğine inanayım, ne dersin?
Pekala. İyi akşamlar.

48 MP şayomiciler ve 108 MP zamsungcular sığınaklarına girmiştir bile. Apple bunu yaptığı gün belki de bütün telefon üreticileri ellerini ovuşturmuştur. Hemen hemen hepsi yapacak bu hareketi.
Pardonda size ne? Adamlar istediği gibi dalga geçerler. Siz olsanız Apple'ın satış rakamlarını az da olsa düşürmek için yapmaz mısınız? Bu devirde gurur bir işe yaramıyor arkadaşlar haberiniz olsun. Her yapılan hareketi olumsuz bir şekilde eleştirince "hawli" olunmuyor. Samsung'un içinde yeteri kadar akıllı yetkili var arkadaşlar kendinizi dünyanın en bilgiç insanı falan sanmayın.

Tabii tabii çok akıllılar. Üst segmentte Apple'dan alt segmentte Çin'li markalardan darbe alıyor. 1000 dolara telefon çıkartıp 2 yıl sonra desteği kesiyorlar. Avrupa'da ABD'de Apple ile aynı fiyattan çıkan Samsung telefonu kim neden tercih etsin?

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı