Galaxy S22 Kamerasi vs Mi 12 Kamerası

Tekila

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
ögrenci
Bu iki telefon arasında kaldım ama hangisinin kamerası daha iyi bilmiyorum. Arada çok fark yoksa S22 alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi telefonların hiçbirisi güzel kameraya sahip değil. Bu iki telefon arasında S22 açık ara önde.
S22 kamerası kesinlikle daha iyi.
İzlediğim videolarda pek anlayamadım. Lensinin büyük olması aklımı karıştırdı.
Böyle bir site olduğunu bilmiyordum, teşekkürler .

S22 kamerası kesinlikle daha iyi.
S22'de karar kılıyorum o zaman.

İzlediğim videolarda pek anlayamadım. Lensinin büyük olması aklımı karıştırdı.

Böyle bir site olduğunu bilmiyordum, teşekkürler.

S22'de karar kılıyorum o zaman.

Hocam Xiaomi kameraları iyi değil. Forumlarda herkes GCAM'den bahsediyor. GCAM'in konuşulduğu bir firmanın kamerasına ne kadar güvenebilirsin? S22 güzel cihaz ama batarya konusu sıkıntılı. Bunu bilerek al.

Bu iki telefon arasında kaldım ama hangisinin kamerası daha iyi bilmiyorum. Arada çok fark yoksa S22 alacağım.
Samsung amiral gemisi düzeyindeki telefonların kameraları açık ara daha iyi. Sadece diğer android üreticilerden de değil, Apple'ın aynı dönemde çıkarttığı modellerdeki pro sıfatlarını barındırmayan modellerinden de daha iyi çekiyor. Hemen saldırmadan önce gidip deneyimlemenizi tavsiye ederim. Özellikle S22 Ultra adeta bir zirve. iPhone 14 Pro Max'in video esnasındaki titreşim engelleme özelliği haricinde diğer kamera modlarında 14 Pro Max'i de geride bırakıyor.

Samsung amiral gemisi düzeyindeki telefonların kameraları açık ara daha iyi. Sadece diğer Android üreticilerden de değil, Apple'ın aynı dönemde çıkarttığı modellerdeki Pro sıfatlarını barındırmayan modellerinden de daha iyi çekiyor. Hemen saldırmadan önce gidip deneyimlemenizi tavsiye ederim. Özellikle S22 Ultra adeta bir zirve. iPhone 14 Pro Max'in video esnasındaki titreşim engelleme özelliği haricinde diğer kamera modlarında 14 Pro Max'i de geride bırakıyor.

S22 Ultra kamerası Zoom dışında 14 Pro Max'den iyi değil.

Geri
Yukarı