Galaxy S22 Serisi İçin Android 13 Tabanlı One UI 5 Güncellemesi Yayınlandı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Galaxy S22 Android 13

Samsung, One UI 5’in bu ayın sonunda Galaxy S22 serisine geleceğine söz vermişti. Ancak şimdiden çok sayıda Galaxy S22 serisi cihaz sahibi kararlı güncellemenin şu anda hazır olduğunu paylaşıyor. Yani sonunda Galaxy S22 serisi Android 13 güncellemesini alıyor. Hem Twitter hem de Reddit‘teki kullanıcılar, kararlı Android 13 tabanlı güncellemenin artık telefonlarına ulaştığını onayladı. Görünüşe göre […]

Devamı: Galaxy S22 Serisi İçin Android 13 Tabanlı One UI 5 Güncellemesi Yayınlandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

İyi olmus, mobil veride 6 saat ekran süresi alıyordu insanlar umarım düzeltilmiştir. Wi-Fi'de 8-9 saat ekran süresi alıyorsun orası ayrı.

Neyse, 2022'de çıkan bütün amiral gemilerinin çipini üretmek (8 Gen1) ya da 85-90 FPS'de 7-8 saat ekran süresi veren 11T Pro'nun çipini (SD 888) ve bataryasını üretmek kolay iş değil. Diğer firmalar için ürettiği bataryayı ve sensörleri kendi amiral gemilerinde kullanmaya Galaxy S23'te başlar umarım.

Son düzenleme:
ONE Uİ güncellemelleri samsungun resmen belleğini sömürüyor o 12 GB 16 GB bellekler 3-4 gibi komik rakamlara düşüyor güncelleme verse ne olur.
Fazla abartıyorsunuz. Ben kendi cihazımla en fazla 4.7 GB kullanım görmüştüm 8 GB RAM ile. Ve bu şey daha çok Android ile ilgili bir durum.

Aşağıya OneUI 5 yüklü S22 RAM kullanımını atıyorum. Bence fena değil.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221024_183337_Telegram.jpg
    Screenshot_20221024_183337_Telegram.jpg
    30,4 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:
Fazla abartıyorsunuz. Ben kendi cihazımla en fazla 4.7 GB kullanım görmüştüm 8 GB RAM ile. Ve bu şey daha çok Android ile ilgili bir durum.

Aşağıya OneUI 5 yüklü S22 RAM kullanımını atıyorum. Bence fena değil.
Gördüğüm kadarıyla 4 GB boş RAM var. Ancak Ram miktarınız 12 veya 16 GB de olsa yine aynı değerleri göreceksiniz merak etmeyin. Çünkü kullandım ve biliyorum.
Olsun, sonuçta en şık, en hızlı ve yazılım politikası ile Android tarafının en iyi arayüzüne sahip.
Hızlı olduğunu sanmıyorum pili sömüren bir yazılım tembelliği var. Androidde sadece huawei tercih ederdim o da mobil cihazlarını hiç önemsemiyor en az bir samsung kadar değer verse ilk 3te yeri olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı