Elektronik Galaxy S22 Ultra 256 GB 34.400 TL

Makaleler
42

8 Gen 1 kötü bir termal performansa sahip olsa da en üst seviye tepe model bir cihaz. Ama bir önceki yılın :)

Ben alınabilir fiyatlara indiğini düşünüyorum artık S22 Ultra'nın.

@EmirElibol son güncellemeler ile biraz toparlandığı söyleniyor ama. Ben zaten bu tarz telefonlarla oyun oynamak isteyen kişilere fan takmalarını öneriyorum.
Fan takılsa dâhi uzun süreli oyun oynamak için alınacak cihaz değil. F5 Pro veya Redmagic 8s Pro+ tercih edilebilir performans için.

@T21 Redmagic apayrı bir dünya.

Poco F5'de de alınacak tek şey oyun performansı gibi zira kamera bu cihaza kıyasla aşırı kötü, ekranı daha kötü vb. Ama oyun açısından iyi evet.

Gerçi S22 Ultra alan kişiden kaçı oyun oynar o da meçhul. Daha çok iş ve kamera telefonu.

@T21 Redmagic apayrı bir dünya.

Poco F5'de de alınacak tek şey oyun performansı gibi zira kamera bu cihaza kıyasla aşırı kötü, ekranı daha kötü vb. Ama oyun açısından iyi evet.
Bahsettiğim cihazlar performansı ile öne çıkıyor, Samsung S23 serisini çıkarana kadar düzgün performans sunan işlemci çıkaramadı dersem yeridir. S23 serisi ile oyun performansı da gelişti.
Gerçi S22 Ultra alan kişiden kaçı oyun oynar o da meçhul. Daha çok iş ve kamera telefonu.
Orası öyle. 🤗

8 Gen 1 kötü bir termal performansa sahip olsa da en üst seviye tepe model bir cihaz. Ama bir önceki yılın :)

Ben alınabilir fiyatlara indiğini düşünüyorum artık S22 Ultra'nın.

Bu fiyata S23+ var ama S22 Ultra daha amiral gemisi olduğu için onu tercih ederdim şahsen.

Şimdi düşündümde. Bu telefona bu parayı veren adam ya PC'den oynar ya da tabletten keyfine bakar. Benim gibi küçük ekran manyağıysa ayrı mesele tabii.

Son düzenleme:
@T21 redmagic apayrı bir dünya.

POCO F5'te de alınacak tek şey oyun performansı gibi zira kamera bu cihaza kıyasla aşırı kötü, ekranı daha kötü vb. ama oyun açısından iyi evet.

S23+ mı S22 Ultra mı yoksa Xiaomi 13t Pro mu? Sizce hangisi daha iyi?

Yeni konular

Geri
Yukarı