Galaxy S22 Ultra Alınır mı?

Makaleler
23
Yer
Antiocheia
Samsung Galaxy S22 Ultra almayı düşünüyorum.
Hem kamerası hem ekranı hem de ülkemize Snapdragon ile gelmesi vb. durumları değerlendirince neredeyse hiç eksi yan göremiyorum. Sizce alınır mı? Alternatif olarak Android tarafında neler alınır?

S21, Note 20 gibi telefonları kullanmış kişiler ne düşünüyor?

Zaten Note serisine aşina birisin. Çok çok iyi bir telefon ancak bu kadar para verilir mi? Platform fark etmeksizin hayır. En azından Apple modellerinin fiyatı bunlar kadar çabuk değer kaybetmiyor. Bu kadar para verip telefonun sonra bu kadar aşırı değer kaybetmesi şahsen zoruma gider bir telefona bu kadar para vereceksem eğer.

Zaten Note serisine aşina birisin. Çok çok iyi bir telefon ancak bu kadar para verilir mi? Platform fark etmeksizin hayır. En azından Apple modellerinin fiyatı bunlar kadar çabuk değer kaybetmiyor. Bu kadar para verip telefonun sonra bu kadar aşırı değer kaybetmesi şahsen zoruma gider bir telefona bu kadar para vereceksem eğer.
Haklısınız, aslında şu an hiçbirşey fiyatını haketmiyor zaten de Apple olmuyor ya. Optimizasyon ve maddi değeri dışında benzer Android üst seviye telefonların kullanım rahatlığına, gücüne alışınca terazi çok kayıyor Samsung'a.
Yeni sürümler zaten resmi olarak 4 yıl Android sürüm güncellemesi alacak diye biliyorum.
Android Authority'nin haberine bakarsak normalden de fazla yani ama uzun vadede daha fazla düşer mi bilemeyiz.

Geri
Yukarı