Galaxy S22 vs iPhone 11

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oyun oynayan birisi değilim sosyal medya WhatsApp YouTube telefonla konuşma gibi kullanıyorum.

Oyun oynamıyorum sosyal medya, WhatsApp YouTube telefonla konuşma gibi şeyler yaparak kullanacağım S22 ile ilgili tek tereddütüm bataryası.

Hocam S22 ve iPhone 11 yerine iPhone 12 veya iPhone 12 Pro almalısınız.

Sürekli oyun oynamayacaksanız günü çıkarır. iPhone 11 sıfır fiyatını hak etmiyor.
S22 de hak etmiyor, sorunlu cihazı önermeniz de garip.

Isınıyor diye iPhone 11 mi önerelim? Profil fotoğrafına bakınca sizinle de tartışmak pek mantıklı gelmedi iyi günler.

iPhone 11 ve S22 önermiyorum zaten. Bir diğer konu PP ne alaka konuyu saptırmak dışında yaptığınız bir şey yok. Samsung'u savunmak yerine kendinizi savunmayı öğrenin. İhtiyacınız var. Bende PP yüzünden seni ciddiye alamadım! S22 de ısınıyor neden öneriyorsunuz o zaman!

iPhone 11 ve S22 önermiyorum zaten. Bir diğer konu PP ne alaka konuyu saptırmak dışında yaptığınız bir şey yok. Samsung'u savunmak yerine kendinizi savunmayı öğrenin. İhtiyacınız var. Bende PP yüzünden seni ciddiye alamadım! S22 de ısınıyor neden öneriyorsunuz o zaman!
S22 ile iPhone 12 arasında bile fazla fiyat farkı var. Sen mi ödüyorsun o farkı? S22 ısınsa bile alınmayacak bir cihaz değil.

Son düzenleme:
Ben de günlerdir aynı konuya takıldım kaldım. Kullanım olarak oyun oynamayacağım uzun yıllar dayanabilecek bir telefon mu sizce. Çünkü apple marka telefonların dayanıklılığı bariz halen ıphone7 modelleri kullananlar var kasma sorunu vs fazla yok bu cihazlar için. Uzun süre kullanım için sorayım ıphone 11 mi s22 mi.

Ben de günlerdir aynı konuya takıldım kaldım. Kullanım olarak oyun oynamayacağım uzun yıllar dayanabilecek bir telefon mu sizce. Çünkü apple marka telefonların dayanıklılığı bariz halen ıphone7 modelleri kullananlar var kasma sorunu vs fazla yok bu cihazlar için. Uzun süre kullanım için sorayım ıphone 11 mi s22 mi.
S22 derim.

S22'ye sorunlu deyip S21 FE önermek ne kadar mantıklı?🤔
Gram mantıklı değil. 8 Gen 1’e sorunlu deyip boşta 865’in 2 katı kadar güç tüketen Exynos 2100’lü cihaz önerir, bunun doğru olmadığını söyleyince ya kayda değer bir şey göremedim yazıp ünlem spamlar, ya hazımsızlıktan bütün mesajlarınıza emoji atar, ya da anca şöyle cevap verir;
Sizinle tartışmayacağım, son okuduklarından sonra…

S22 ile iPhone 12 arasında bile fazla fiyat farkı var. Sen mi ödüyorsun o farkı? S22 ısınsa bile alınmayacak bir cihaz değil.

Alınacak bir cihaz da değil, komiksiniz gerçekten!
Aradaki farkı neden ben ödeyeyim? Biraz mantık!
Siz almak istiyorsanız alın, eliniz de cebiniz de yansın akıllanmazsınız başka türlü.
Bir de sürekli bir şeyleri tekrar etmeyin, aklınızı kullanmaya çalışın lütfen!
Yoksa zorlamanın alemi yok!!!

Gram mantıklı değil. 8 gen 1'e sorunlu deyip boşta 865'in 2 katı kadar güç tüketen Exynos 2100'lü cihaz önerir, bunun doğru olmadığını söyleyince ya kayda değer bir şey göremedim yazıp ünlem spamlar, ya hazımsızlıktan bütün mesajlarınıza emoji atar, ya da anca şöyle cevap verir;

Bunu sen mi söylüyorsun? Kanıt atarız ban attırırsın.
Uzun uzun anlatırız anlamazsınız, bir de haklı gibi yorum yaparsınız!
O yüzden cevap bile vermeye gerek yok, sen ve yandaşlarına!
Ki sen S22 önerirsen, inadına S21 FE öneririz!

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı