17.000 TL'ye iPhone 11 vs Galaxy S22

Bütçe
16500
Evet, alabiliyorsanız S22+ daha iyi olur.
Maalesef bütçe kurtarmıyor

Pil olayında S22'yi 60 Hz modunda kullanın oyun oynamadıkça. Güç tasarrufu ile bayağı gider pil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda s22 6 saat 52 dakika almış daha yeni video

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu video daha eski olmasına rağmen iPhone 11 sadece 5 saat 10 dakika dayanmış nasıl olabiliyor ? Veya doğru mu öyleyse direkt s22 alacağım.

Bir sen dikkatimi çeken şey 2. Elde hep garantisi çok uzun telefonlar var insanlar memnun kalmadığı için satıyor olabilirler mi bu da içime kuşku düşürüyor çünkü ailem bir daha telefon değiştirmeme müsaade etmeyecek. En azından 3-4 yıl

Maalesef bütçe kurtarmıyor

Bu videoda s22 6 saat 52 dakika almış daha yeni video

Bu video daha eski olmasına rağmen iPhone 11 sadece 5 saat 10 dakika dayanmış nasıl olabiliyor ? Veya doğru mu öyleyse direkt s22 alacağım.

Bir sen dikkatimi çeken şey 2. Elde hep garantisi çok uzun telefonlar var insanlar memnun kalmadığı için satıyor olabilirler mi bu da içime kuşku düşürüyor çünkü ailem bir daha telefon değiştirmeme müsaade etmeyecek. En azından 3-4 yıl
Aynı kanal yakın zamanda benzer testler

Son düzenleme:
@Muxof0 ilk videoda Exynos 2200 varyanti kullanılmış. Snapdragon varyantina göre yaklaşık 20 dk kadar uzun gidiyor. Yani 6.30 üzerinden hesap edebilirsiniz.
Hepsiburada da falan yorumlara baktım işte face id okumuyor parmak izi okumuyor falan saçma sapan şeyler batarya işte durduk yere %20 azalıyor falan doğruluk payı var mıdır bir de telefoncudan alacağım test önerebilir misiniz özellikle ısınma durumunu falan görebilmem için

@Muxof0 bugün @matadoria ile bir test yaptık.
S22'de 5 dakikalık 4K 60 fps video çekimi sonrası sıcaklık sadece 40 derece idi.
Benim S21'imde ise 42.
974b46d0-cad3-4c2a-83eb-4e61190425e1.jpg
45b326c2-4d05-4787-90a0-827149a5e962.jpg

Yani ısınma sorunu zorlanmadikca sık yaşanmıyor.
Parmak izi okumaması gibi durumlar S22'nin değil onlara gelen cihazın suçudur.

Merhaba 2. el telefon alacağım bütçem 16-17 bin TL bu iki telefon arasında kaldım. Kamera vb. açıdan Samsung iyi işlemcide tek çekirdek olarak A13 daha iyi ve S22 de ısınma pil problemi var deniyor. Yeni güncelleme ile çözüldüğü bilmiyorum, iPhone 11 de iOS farkı da göz ardı edilemez tabii ki şu an iPhone 6 Plus kullanıyorum. Android'e geçmek de beni biraz tedirgin ediyor açıkçası rahatlık ve stabilizasyon açısından One UI Android tarafında kesinlikle en iyisi fakat iCloud yedekleme falan çok alıştığım şeyler.

Yorum sizde teşekkürler.
İkinci el alacaksan bütçe ve civarında iPhone 12 mini ve Samsung S22+.

Yeni konular

Geri
Yukarı