Galaxy S23 "4X MSAA'yı zorla" seçeneği nedir?

Mete Doru

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Galaxy S23 kullanıyorum. Geliştirici ayarlarda şöyle bir ayar var; 4X Mssa'yı zorla. Bu ayar ne işe yarıyor, açılmalı mı? İnternette performans arttırdığı yazıyor. Var mı bilgisi olan arkadaşlar? Teşekkürler. Ayarı görsele ekledim.

Screenshot_20240405_032100_Settings.jpg

Oyun ve uygulamalarda görsel kaliteyi yükseltir diye bilmekteyim ancak bununla birlikte FPS + pilden yer

Arkadaşlar merhaba. Galaxy S23 kullanıyorum. Geliştirici ayarlarda şöyle bir ayar var; 4X Mssa'yı zorla. Bu ayar ne işe yarıyor, açılmalı mı? İnternette performans arttırdığı yazıyor. Var mı bilgisi olan arkadaşlar? Teşekkürler. Ayarı görsele ekledim.

Eki Görüntüle 2159432

Kenar yumuşatma ayarı hayır acmamalisiniz fazla deneysel bir şey ve telefon ısınıyor özellikle biraz dsha üst düzey bir şey oynuyorsanız deneyin kendiniz görün bence.

Eki Görüntüle 2159432
Grafikleri iyileştirir ancak fps düşürür.

Yeni konular

Geri
Yukarı