Samsung Galaxy S23 serisi zamlandı!

Fırsat varken değerlendirmek bu toprakların kutsalı haline geldi. İbre iyice kırmızıya doğru gidiyorken doğru olanı yapmışsın hayırlı olsun güle güle kullan. Buds 2 Pro vatan da bana da verildi fakat kampanya var mı genel olarak bilmiyorum gittiğiniz şubeyle alakalı bir durum olabilir.

Samsung ürettiği cihazın Türkiye'deki piyasa fiyatını yurt dışına göre eşitlese bile devletten daha fazla kazanamıyor.

Teknosa internet sitesinden aldım. Şu an halen devam ediyor kampanya. Ay sonuna kadar. Kredi kartından alıyorum :) malum kredi kartı faizi çok düşük.

samsung.png

Altta fiyat yazdığına bakmayın karttan 24.499 TL çekti.
Aslında telefonu ilk çıktığı ay almak lazımdı bazı şubelerde kulaklık+ Watch 5 vermişler.

Teknosa internet sitesinden aldım. Şu an halen devam ediyor kampanya. Ay sonuna kadar. Kredi kartından alıyorum :) malum kredi kartı faizi çok düşük.

Eki Görüntüle 1798978

Altta fiyat yazdığına bakmayın karttan 24.499 TL çekti.
Aslında telefonu ilk çıktığı ay almak lazımdı bazı şubelerde kulaklık+ Watch 5 vermişler.
"gittiğiniz şubeyle alakalı bir durum olabilir." vatan için söyledim senin için değil. Emin olmadıgım için editleyip sildim zaten sonradan yazdıgım şeyi. Çünkü bilmiyorum vatanda her şubede verilip verilmediğini fakat ben aldım yanında.

Ne zaman baktın bilmiyorum ama 23-24'tü ben son baktığımda.

Yerden yere değişiyor arkadaşın bulduğu fiyatada vardı senin söylediğin fiyatada, lakin buradaki en önemli şey internet aracılığıyla alınacaksa her mağazadan ya da siteden alınmaz, Hepsiburada veya Amazon 👍

Yorumlarda çok gördük millete kullanılmış telefon göndermişler

Yeni konular

Geri
Yukarı