Galaxy S23+ vs iPhone 14 Pro vs Xiaomi 13

S23+ vs 14 Pro vs Mi 13

• Oy verenlerin toplamı
    129
iPhone 13'ü aldığım fiyatın üzerinde satabiliyorum. Ben ürünü 2022 Ağustos'ta aldım. Başka bir şey söylememe gerek yok sanırım.
Oha ciddi misiniz? İkinci el olsa bile mi? O zaman 45k bayılıp Pro aldığımda birkaç seneye 55 60'a satabilirim diyorsanız iPhone alma yoluna gireceğim.

Oha ciddi misiniz? İkinci el olsa bile mi? O zaman 45k bayılıp Pro aldığımda birkaç seneye 55 60'a satabilirim diyorsanız iPhone alma yoluna gireceğim.

Hocam sanmıyorum öyle bir şey olacağını seçim yaklaşıyor ancak fiyatlara nolut bilmiyorum eğer satmalı düşünüyorsanız arkadaşlara bir danışın daha iyi bilirler ama şahsen ben almayın derdim.

Hocam sanmıyorum öyle bir şey olacağını seçim yaklaşıyor ancak fiyatlara nolut bilmiyorum eğer satmalı düşünüyorsanız arkadaşlara bir danışın daha iyi bilirler ama şahsen ben almayın derdim.
Evet ya çok pahalı, bütçemi ciddi manada zorlamam gerekiyor şu anda iPhone 14 Pro/Max alabilmem için. Öte yandan Galaxy S23 için Hepsiburada'da kampanya varmış. 3200 TL değerindeki Samsung Galaxy Buds 2 Pro ürünü 899 TL'ye beraber alabiliyormuşuz şu anda telefonla aynı anda sepete eklersek. Kulaklıklar konusunda çok bir bilgim olmadığı için bir şey diyemiyorum ancak siz belki bir şey biliyorsunuzdur kalitesi hakkında. Burada da 2 sorun çıkıyor karşıma, ilki kampanyanın yalnızca 128 GB'lık versiyonu için olması ki bu da benim gibi oyun oynayan ve anime/dizi indiren birisi için çok yetersiz gelebilir. (Şu anki telefonum 64GB ve zorlanıyorum.) Aynı zamanda USB 4.0'ı desteklemiyor olması da cabası bu versiyonun. İkincisi ise gözümü diktiğim Laventa renginin mevcut olmaması. Ne dersiniz sizce bu fırsatı değerlendirip kulaklık ile beraber telefonu almalı mıyım kulaklık kaliteliyse?

Evet ya çok pahalı, bütçemi ciddi manada zorlamam gerekiyor şu anda iPhone 14 Pro/Max alabilmem için. Öte yandan Galaxy S23 için Hepsiburada'da kampanya varmış. 3200 TL değerindeki Samsung Galaxy Buds 2 Pro ürünü 899 TL'ye beraber alabiliyormuşuz şu anda telefonla aynı anda sepete eklersek. Kulaklıklar konusunda çok bir bilgim olmadığı için bir şey diyemiyorum ancak siz belki bir şey biliyorsunuzdur kalitesi hakkında. Burada da 2 sorun çıkıyor karşıma, ilki kampanyanın yalnızca 128 GB'lık versiyonu için olması ki bu da benim gibi oyun oynayan ve anime/dizi indiren birisi için çok yetersiz gelebilir. (Şu anki telefonum 64GB ve zorlanıyorum.) Aynı zamanda USB 4.0'ı desteklemiyor olması da cabası bu versiyonun. İkincisi ise gözümü diktiğim Laventa renginin mevcut olmaması. Ne dersiniz sizce bu fırsatı değerlendirip kulaklık ile beraber telefonu almalı mıyım kulaklık kaliteliyse?
Hocam Buds 2 Pro, S23 256 GB ve Watch 5 kullanıyorum üçündende memnunum ama 128 GB yerine 256 GB almanızı tavsiye ederim. Farklı bir sorunuz olursa cevaplayabilirim.

Maalesef ülkemizde mecvut değil yoksa çoktan baktım sarı siteden falan, hatta bir telefoncuda da buldum sıfırını gidip. 20k istediler benden ve kendilerinden emin bir şekilde ve "Sıkıntı yok, IMEI'ni buna geçirirsin kullanırsın, " dediler. Ancak güvenemiyorum ne yazık ki. Bu kadar yüksek bütçede para verdiğimde telefonun pat diye kullanılamaz olmasından çekiniyorum şahsen. O yüzden elimizdeki en iyi seçeneklerle idare etmemiz lazım ki bu da ankette yazdığım üç aygıttan ibaret. iPhone 14 Pro fazlasıyla pahalı olduğu için ona karşı da temkinli yaklaşıyorum.
Telefon kapalı kutuysa bir şey olacağını zannetmiyorum. Bu telefona IMEI yada server kayıdı atılıyormu bilmiyorum atılıyorsa tercih edebilirsiniz. Bu videoda bu telefonun video boyunca stabil performans verirken diğer düşündüğünüz telefonlar bir süre sonra thermal throttling yapıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normal kullanıcı için GOS belası var. Bu yazılım sözde oyun performansını iyileştirmek üzerine olsa da pratikte FPS düşürmekten başka faydası olmuyor. Onun dışında da Xiaomi soğutma konusunda daha başarılı.

Termal darboğaz illa olabilir ama 60 FPS altına düşeceğini sanmıyorum. Sonuçta FHD çözünürlük ve büyük kasayla yeterli soğutma alanına sahip.

Evet ya çok pahalı, bütçemi ciddi manada zorlamam gerekiyor şu anda iPhone 14 Pro/Max alabilmem için. Öte yandan Galaxy S23 için Hepsiburada'da kampanya varmış. 3200 TL değerindeki Samsung Galaxy Buds 2 Pro ürünü 899 TL'ye beraber alabiliyormuşuz şu anda telefonla aynı anda sepete eklersek. Kulaklıklar konusunda çok bir bilgim olmadığı için bir şey diyemiyorum ancak siz belki bir şey biliyorsunuzdur kalitesi hakkında. Burada da 2 sorun çıkıyor karşıma, ilki kampanyanın yalnızca 128 GB'lık versiyonu için olması ki bu da benim gibi oyun oynayan ve anime/dizi indiren birisi için çok yetersiz gelebilir. (Şu anki telefonum 64 GB ve zorlanıyorum.) Aynı zamanda USB 4.0'ı desteklemiyor olması da cabası bu versiyonun. İkincisi ise gözümü diktiğim Laventa renginin mevcut olmaması. Ne dersiniz sizce bu fırsatı değerlendirip kulaklık ile beraber telefonu alınır mı? Kulaklık kaliteliyse?

Benim fikrim kesinlikle S23+ almanız yönünde. İki yıl sonra telefonunuz güncelleme almayacak. Dahası aldığınız güncellemelerde mutlaka yazılımsal hatalar olacak ve iki yıl sonra güncellemeler kesildiğinde yazılım hatalarıyla dolu bir cihazınız olacak ve en önemlisi satarken değeri olmayacak. Xiaomi iki yaşını doldurmayan modelinin yazılımını kesti. S23+ Android 17'yi alacak. Xiaomi Android 15'i alsın öp başına koy.

Yeni konular

Geri
Yukarı