iPhone 14 vs Galaxy S23/+

Bütçe
0
Merhaba, çekilişten iPhone 14 kazandım fakat bir Samsung kullanıcısı olarak içime pek sinmedi kullanmak, sıfır paketinde duruyor şu anda, size sorum sizce bu telefonu satıp yerine Galaxy S23 Plus gibi bir model mi bakmalıyım? Satabilirsem nereye sıfır fiyatına yakın bir şekilde satabilirim? Veya kullanmalı mıyım? Ekran büyüklüğü ve pil benim icin önemli bir detay olduğundan ötürü sizlere danışmak istedim.
Hangi çekiliş bu?

iPhone 14'ten bahsediyorsanız 43.000'e satması zor. Apple'ın sitesinde zaten 43.999 TL.
Bence 40 yazıp 38'e falan bırakabilir.

Zor zaten ama belki birisi alır. Çok cimri insanlar gördüm hocam. iPhone 14 Pro Max alıp 100 liralık ekran koruyucusuna pahalı diye 50 liralık taktıran mı dersin hzlı şarj aletini daha ucuz diye hepsiburadadan alan mı dersin. Apple fiyatından 1-2 bin lira daha ucuza satan birinden de alabilirler.
Satılmazsa düşürür zaten fiyatı.

Sonra dolandırılmasın.

Yok büyük bir markanın çekilişi zaten telefon elimde, bir de biraz yanlış anlaşılmış benim için her şey Samsung değil fakat karşılaştırdığım zaman Galaxy 23 Plus ile arasında biraz fark olduğunu görüyorum peki sizce kullansam pil ve ekran (genelde film dizi için) konusunda arada ne kadar bir fark olur? şarj konusunda biraz sıkıntı diyorlar iphone için genelde.

@Forum Clerk @sSombrero @Cliff_Burton @b1skyy @Aeroxs

Yok büyük bir markanın çekilişi zaten telefon elimde, bir de biraz yanlış anlaşılmış benim için her şey Samsung değil fakat karşılaştırdığım zaman Galaxy 23 Plus ile arasında biraz fark olduğunu görüyorum peki sizce kullansam pil ve ekran (genelde film dizi için) konusunda arada ne kadar bir fark olur?

@Forum Clerk @sSombrero @Cliff_Burton @b1skyy @Aeroxs

Ekran akıcılığı konusunda epey bir fark olur hocam. Dizi veya filmde değil ama arayüzde ve destekleyen oyunlarda S23 serisinin ekranı çok daha akıcı.
Ekran kalitesi olarak ikiside çok çok başarılı cihazlar zaten.

Ekran akıcılığı konusunda epey bir fark olur hocam. Dizi veya filmde değil ama arayüzde ve destekleyen oyunlarda akıcılık farkı hissedilir.
Ekran kalitesi olarak ikisi de çok çok başarılı cihazlar zaten.

Akıcılık konusunda iPhone arayüzde daha iyi diye biliyorum ama sanırsam 60Hz S23 Plus ise 120Hz belki dizilerde falan daha iyi olabilir diye sordum. Sarj icin ne diyorsunuz ?

Akıcılık konusunda iPhone arayüzde daha iyi diye biliyorum ama sanırsam 60Hz S23 Plus ise 120Hz belki dizilerde falan daha iyi olabilir diye sordum.

Yok hocam dizilerde akıcılık farkı olmaz. Film veya diziler zaten düşük FPS değerlerinde çekiliyor. Batarya konusunda S23 Plus biraz daha önde olabilir. Yinede arada çok fark olmaz.

Geri
Yukarı