Galaxy S3 İçin En İyi Custom ROM

yasingunaydin

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Bilimci
Görsellik ve stabillik açısından iyi olan, imei sıkıntısı yaşatmayacak, performansı artıracak ve pil ömrü iyi olan Galaxy S3 için en iyi custom rom hangisidir?

Ditto Note 4 ya da Resurrection Remix'in lollipop versiyonuna bi bak derim ;) ilk mesajım bu arada

Resurrection Remix'in Lollipop'u stabillik açısından nasıl? Aslında CM12'yi bekliyorum ama henüz official romu çıkmadı. NamelessROM var şuan elimde 5.0 ama kurmadım henüz.

Bu arada Technopat'a hoş geldiniz :)

@yasingunaydin CyanogenMod görsellik açısından Nexus telefonlara benzer yani saf android bence görselliğe takılmayın. Saf android ek bir arayüz olmadığı için daha stabil çalışır.
CM12 Betada olduğu için kurup kurmamakta kararsız kaldım. Çıktıktan sonra mı kurmalıyım yoksa çıkana kadar başka romlarda mı takılmalıyım ?

Backup alıp bi test et istersen. ;) Alpha sürümleri bi süre sonra kasma yapiyodu ama şimdi ne yaptılar bilemem. :)

CM12 Beta kurdum. 3-4 gündür kullanıyorum. Şuan memnunum. Rahatsız edici bir hata ve kasma ile karşılaşmadım henüz. Neler olacağını zaman gösterecek :D Ama sanıyorum ki official rom çıkana kadar idare edecek beni. +Android 5 gerçekten çok iyi olmuş !

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı