Galaxy s3 ısınma sorunu

Merhaba arkadaşlar bir sorum var. Ben Galaxy s3 kullanıyorum en ufak uygulama da telefon yanıyor batarya'nın alt kısmı sim kartının bulunduğu yer yanıyor, telefonun genpa garantisi var telefonu garantiye götürsem birşey yapabilirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğin bölgedede işlemci, ram vs. mevcuttur. Batarya şişmiş ise değiştirmelisin, yazılımsal olabilir, virüs kapmışta olabilir. Dr.Web Light indirip telefonunuzu taratabilirsiniz. Yazılımsal bir sorun ise mecburen ithalatçı firma servisine götürün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle telefonunuzda önemli belge, uygulama varsa yedekleyin (uygulamalar ne kadar yedeklenir bilemem :) ). Ardından telefonu fabrika ayarlarına sıfırlayın. Tekrar işlem yapın eğer ısınma devam ediyorsa. En yakın garanti servisine götürün ve durumu bildirin. Bataryada sorun olabilir.

Furkan arkadaşım sorunu çözdün mü ? Bir bilgi verir misin ? Aynı sorun bende de var. 2 dk veriyi açıp internete giriyorum klavyenin çıktığı bataryanın alt kısmı çok ısınıyor. Bir yardımcı olun lütfen ne yapmalıyım ?

Merhaba arkadaşlar bir sorum var. Ben Galaxy s3 kullanıyorum en ufak uygulama da telefon yanıyor batarya'nın alt kısmı sim kartının bulunduğu yer yanıyor, telefonun genpa garantisi var telefonu garantiye götürsem birşey yapabilirler mi?

Benim telefonda da aynısı oluyor. İki dakika bir face'e giriyim diyorum bildirimlere bakıyorum hemen ısınıyor cpu-z den ısısına bakıyorum 46 derece ısı veriyor. S3 4.3 güncellemesinden önce on numara telefondu hiç ısınma problemi yoktu. Samsung pişmanlıktır. Bi daha almam !!!!!!!!!!!!!!!

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı