Galaxy s3 ısınma sorunu

En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar bir sorum var. Ben Galaxy s3 kullanıyorum en ufak uygulama da telefon yanıyor batarya'nın alt kısmı sim kartının bulunduğu yer yanıyor, telefonun genpa garantisi var telefonu garantiye götürsem birşey yapabilirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
M

Mertcan Başel

Ziyaretçi
Farklı batarya deneyin. Telefonuzun batarya girişinde de sorun olabilir.

HasanTurhan

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Dediğin bölgedede işlemci, ram vs. mevcuttur. Batarya şişmiş ise değiştirmelisin, yazılımsal olabilir, virüs kapmışta olabilir. Dr.Web Light indirip telefonunuzu taratabilirsiniz. Yazılımsal bir sorun ise mecburen ithalatçı firma servisine götürün.

Max_Payne

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Gürcistan - Rusya sınırı
Telefonunuzda casus yazılım veya virüs bulaşmış ise bundan dolayı ısınma yapabilir. Ama telefonu yere falan düşürdüysenniz donannımsal bir sorunda olabilir

H.Hüseyin

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Türkiye
Öncelikle telefonunuzda önemli belge, uygulama varsa yedekleyin (uygulamalar ne kadar yedeklenir bilemem :) ). Ardından telefonu fabrika ayarlarına sıfırlayın. Tekrar işlem yapın eğer ısınma devam ediyorsa. En yakın garanti servisine götürün ve durumu bildirin. Bataryada sorun olabilir.

Eien.

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Hasta olmuştur, veterinere götür.

Alperen5809

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Furkan arkadaşım sorunu çözdün mü ? Bir bilgi verir misin ? Aynı sorun bende de var. 2 dk veriyi açıp internete giriyorum klavyenin çıktığı bataryanın alt kısmı çok ısınıyor. Bir yardımcı olun lütfen ne yapmalıyım ?

Merhaba arkadaşlar bir sorum var. Ben Galaxy s3 kullanıyorum en ufak uygulama da telefon yanıyor batarya'nın alt kısmı sim kartının bulunduğu yer yanıyor, telefonun genpa garantisi var telefonu garantiye götürsem birşey yapabilirler mi?

Batu Han

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Benim telefonda da aynısı oluyor. İki dakika bir face'e giriyim diyorum bildirimlere bakıyorum hemen ısınıyor cpu-z den ısısına bakıyorum 46 derece ısı veriyor. S3 4.3 güncellemesinden önce on numara telefondu hiç ısınma problemi yoktu. Samsung pişmanlıktır. Bi daha almam !!!!!!!!!!!!!!!

Yeni konular

Yukarı