Galaxy S3 Mini telefonda YouTube'a girilmiyor

Telefonum Samsung Galaxy S3 mini I8200Q Value Edition. YouTube dışında telefonda kullandığım başka uygulama neredeyse yoktu. O da yalan oldu. Bu konuda biraz kızgınım. YouTube'a giriyorum ve güncelleme istiyor güncelle butonuna basıyorum beni Play Store'a yönlendiriyor ve orada güncelle butonu yok. Kaldırıp tekrar kuruyorum düzeliyor fakat YouTube'u her aç kapa yaptığımda bu işlemi tekrar yapmam gerekiyor. Sinirlendirme sebebinin biri bu diğeri de dalga geçer gibi güncelleme 1 dakikadan kısa sürer demesi. Güncelleyip tekrar açıp bir videoya girmesi reklamlar dahil 10 dakika sürüyor. Bu sorunun bir çözümü var mı? Ancak lütfen tarayıcıdan gir veya root at demeyin. Telefonun orijinalliğini bozmak istemiyorum ve tarayıcıya girince zaten keşke girmeseydim diyorum.

Hocam o telefon çok eski. Bence telefonunuzu değiştirmeyi deneyiniz veya İnternet üzerinden telefonunuzu hızlandırma yollarına bakabilirsiniz. Bende kulanmıştım bir zamanlar ancak 2021 yılı için uygun değil zaten.

Hocam o telefon çok eski. Bence telefonunuzu değiştirmeyi deneyiniz veya internet üzerinden telefonunuzu hızlandırma yollarına bakabilirsiniz. Bende kulanmıştım bir zamanlar ancak 2021 yılı için uygun değil zaten.

Herkes zengin para saçıyor ya zaten.
Bu sürüm var, şu an çalışsa bile ilerde gene güncelle diyebilir, cihazın için lineage os var mı bakabilirsin.
APK kurmayı bilmiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı