Telefondan YouTube'a girilmiyor

IDenizI

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
2 gündür yaşadığım bir sorun var. Telefonumdan YouTube ve Google'a ait hiçbir uygulamaya giriş yapamıyorum. Uygulamayı açtığımda internet yok diyor ama internet var. Verileri silmeyi denedim fakat bu sefer YouTube'a girdikten 15 saniye sonra uygulama otomatikman kendiliğinden kapanıyordu. Nasıl çözebilirim?
Not; cihazım Samsung Galaxy J7.

2 gündür yaşadığım bir sorun var. Telefonumdan YouTube ve Google'a ait hiçbir uygulamaya giriş yapamıyorum. Uygulamayı açtığımda internet yok diyor ama internet var. Verileri silmeyi denedim fakat bu sefer YouTube'a girdikten 15 saniye sonra uygulama otomatikman kendiliğinden kapanıyordu. Nasıl çözebilirim?
Not; cihazım Samsung Galaxy j7.

YouTube Vanced indirebilirsin. Veyahut NewPipe.

Tarih ve saat doğru mu? Dakikasına kadar aynı olmalı. Google uygulamaları saat veya tarih farklı ise çalışmıyor.

Not; cihazım Samsung Galaxy J7.

Hocam sıfırlayın olmazsa Custom ROM denilen bir şey var (tavsiye etmiyorum ama) onu atın

En son böyle bir şey olduğunda Google bir dosya paylaşmıştı bunu yükleyin düzelir diye tahminen yine aynı şey olmuştur bir iki güne düzelecek bir şeydir lakin yine de o dosyayı arayayım bulabilirsem link bırakırım.

Telefonun Google hizmetleri çökmüş. Bende telefonu sıfırladım sorun çözüldü.

Geri
Yukarı