Galaxy S3 Mini Usb Bağlantısı Sorunu

Godin

Hectopat
Merhaba beyler ,
Galaxy S3 Mini telefonumda usb bağlantısı kuruyorum. Telefonu taktıktan sonra şarj ediyor fakat bilgisayar telefonu görmüyor. Dolayısıyla " Bilgisayarım " klasöründe gözükmüyor. Windows bu sorunu hata kodu 31 olarak nitelendiriyor. ( Windows, aygıtın gerektirdiği sürücüleri yükleyemediğinden, bu aygıt düzgün olarak çalışmıyor. ) Kies'i de denedim gene olmadı. Çözümü nedir? Şimdiden teşekkürler.

Merhaba beyler ,
Galaxy S3 Mini telefonumda usb bağlantısı kuruyorum. Telefonu taktıktan sonra şarj ediyor fakat bilgisayar telefonu görmüyor. Dolayısıyla " Bilgisayarım " klasöründe gözükmüyor. Windows bu sorunu hata kodu 31 olarak nitelendiriyor. ( Windows, aygıtın gerektirdiği sürücüleri yükleyemediğinden, bu aygıt düzgün olarak çalışmıyor. ) Kies'i de denedim gene olmadı. Çözümü nedir? Şimdiden teşekkürler.
İşletim sistemin nedir kardeşim?

Aygıtı algılıyor . Ama Bilgisayarım klasörünü açtığımda gözükmüyor , Aygıtlar ve Yazıcılar'ı açtığımda Mtp Device olarak görünüyor ama sol alt kısmında sarı levha içerisinde ünlem işareti var. Yani sorun giderme işlemi gerekiyor . Hatta bunla ilgili isteğe bağlı güncelleştirme yapmak istemiştim. Fakat kod 8007005 hatası alıyorum

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı