Ekranı Kırılan Android Cihazdan Veri Kurtarma

Selim Cengiz

Kilopat
Yer
Erzincan
Daha fazla  
Meslek
Teknisyen
Samsung S4, Samsung J7 ve Samsung J7 Pro var. Ekranları kırıldı görüntü hiç yok. Şifreleri olmamasına rağmen PC'ye taktığım zaman içindekileri göremiyorum. İçindeki resimleri almam lazım rehber çok da önemli değil. Dokunmatik sağlam. Aynı telefondan bulup aynı şekilde işlemleri yaparak usb depolamayı akmaya çalıştım ama olmadı. Bildiğiniz bir yöntem var mı? Resimleri nasıl alabilirim?

Telefoncu tanıdığınız varsa 2. el telefonların ekranlarını bir süreliğine değiştirip verileri kopyalayın(eğer elinde var ise), bu şekilde dosyalarınızı almış olursunuz :)

Şifre olmamasına rağmen veriye ulaşmak yani PC de telefonu görmek için onay vermenizi isteyebiliyor telefon.
Aynı telefondan bulduğunuzu söylemişsiniz, bu telefonu PC takıp onayı nasıl vermeniz gerektiğini gözlemleyin.

S4 için onay gerekmiyor. Rastgele kaydırın ve kilidi açın diğerleri için onayı kısmını hafif tahmin ile börebilirsiniz.

Şifre olmamasına rağmen veriye ulaşmak yani PC de telefonu görmek için onay vermenizi isteyebiliyor telefon.
Aynı telefondan bulduğunuzu söylemişsiniz, bu telefonu PC takıp onayı nasıl vermeniz gerektiğini gözlemleyin.
denedim ama olmadı tahminim bildirim vardı ona girdim. Bi program falan yok mu
@Recep Baltaş başkanım yardım edin lütfen

Son düzenleme:
Ekran koruyucu bile telefonun PC de gözükmesine engel olabiliyor yani şifre görevi yapabiliyor. Ekran koruyucuyu kaldırmak için ekran üzerinde yapacağınız kaydırma hareketi PC de görmenize olanak sağlayabiliyor.
Ayrıca telefonu bilgisayara bağladığınız anda bildirim olarak gelip, sizden seçenekler arasında belli bir seçeneği seçmenizi istiyor da olabilir.

Eğer gerçekten önemli dosyalarınızı varsa Profesyonel ekipler hardiski çıkarıp içindekileri kopyalayabiliyorlar.Fiyatlarını bilmiyorum ama telefonu yaptırmak kadar tutabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı