Galaxy S4 Android 5.0 Stok Sürüm

Komutan Logar

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Elimde Galaxy S4 var ve Google'ın stok yazılımını arıyorum. Oynanmamış orijinal sürümünü nereden bulabilirim?

O yüzden demedim. Stock romu kursa bile s4 eski bir cihaz dolayısıyla android sürümü de eski. Uygulamalar tam olarak uyumlu yapılmadığından önceki gibi hızlı olmuyor telefon çok takılıyor. Telefonunun donanımı yeterli fakat Samsung yetersiz. Ayrıca lollipop dan kitkat dönünce ek olarak modem dosyası flashlanıyo çok zahmetli iş.

Modem dosyası flashlamak mı zahmetli iş? AP'nin altına CP kısmına modemi koy, beraber flashla. Yani çok kolay.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk kez yapacak biri için zahmetli ve doğru modem dosyasını bulmak çok zor, yani ben bulamadım. Eğer siz biliyorsanız araştırın bulun arkadaşa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eve geçince size göndereyim. Telefon arama kısmında takılıyor. Sıfırlama yapmama rağmen geçmedi. Benim için arama kısmı önemli. Model numarasını birazdan atıyorum.

Google'ın kendi çıkardığı yani Samsung'un oynamadığı yazılımı mı yükleyeceksiniz? XDA adlı forumdan bakınıyorum ve bulacağım gibi.
O romu tavsiye etmem. Çok kronik sorunları oluyor ve şarj ömrü çok düşük. Bakın custom rom yükleyecekseniz eğer attığım linkteki romu yükleyin öneririm. Bu arada teamwin recovery kurulu mu cihazda? Recovery hakkında bir bilginiz var mı ya da ? Birde attığım link açılmıyor bende sizde açılıyor mu?
Evet. İsterseniz dosyayı yükleyeyim, KNOX sayacı tetiklemiyor.
Arkadaşım nasıl evet? 4.4 diyosun bi kere android sürümü uymuyor. Modem dosyaları android sürümüne göre yüklenir. Ayrıca KNOX'u napacaksın 2013 yılında değiliz bitti telefon zaten. KNOX sadece garanti kapmasımını ilgilendirir.

Son düzenleme:
O romu tavsiye etmem. Çok kronik sorunları oluyor ve şarj ömrü çok düşük. Bakın custom rom yükleyecekseniz eğer attığım linkteki romu yükleyin öneririm. Bu arada teamwin recovery kurulu mu cihazda? Recovery hakkında bir bilginiz var mı ya da ? Birde attığım link açılmıyor bende sizde açılıyor mu?

Arkadaşım nasıl evet? 4.4 diyosun bi kere android sürümü uymuyor. Modem dosyaları android sürümüne göre yüklenir. Ayrıca KNOX'u napacaksın 2013 yılında değiliz bitti telefon zaten. KNOX sadece garanti kapmasımını ilgilendirir.
Link bende görünmüyor. İnternetten biraz araştırdım ve yapmamayı düşünüyorum çünkü bu işlemde telefona zarar verebileceğimi düşünüyorum. Farklı bir arayüz kullanacağım gibi görünüyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı