Galaxy S4 Bildirim Işığı Sorunu

Wipe/data kısmına gelip kilit tuşuna basınız. Ardından user profil gibi bir seçenek olacak. Onun üstüne gelip kilit tuşuna tekrar basınız.

baktım ama hiçbirinde benimki gibi bi sorunla karşılaşılmamış bence benim telefon sorunlu :D

yine yanmıyo ışıklar ciddiyim benim telefon hatalı galiba :D

Telefonu resetlemekle hiçbir alakası yok bu ilk olduğunda bnde resetlemistim. Telefonun sessize aldiginizda bildirim gostergesi yanmiyor hatta mesaj geldiginde ekranin isigi bile yanmiyor yani herseyiyle sessize aliyo kendimi telefon fakat sesliye aldiginizda yafa sadece zil sesini acip bildirim sesini kapatsanizda bildirimler geliyor led yaniyor msj geldiginde ekranin isigi yaniyor. Deneyin cok zor degil.goruceksiniz

Telefonu resetlemekle hiçbir alakası yok bu ilk olduğunda bnde resetlemistim. Telefonun sessize aldiginizda bildirim gostergesi yanmiyor hatta mesaj geldiginde ekranin isigi bile yanmiyor yani herseyiyle sessize aliyo kendimi telefon fakat sesliye aldiginizda yafa sadece zil sesini acip bildirim sesini kapatsanizda bildirimler geliyor led yaniyor msj geldiginde ekranin isigi yaniyor. Deneyin cok zor degil.goruceksiniz

Onu gördüm ki.Yeni sürüme geçmeden önce bunu yapmıyodu ama.led ışıkları yanıyodu.Sessiz de olsa bile

Tamam ozmn daha neyi arastiriosun yeni surumun ozelligi bu.

Yeni sürümün özelliği bu olsa yetkililerle konuşurken yeni sürümün özelliği bu derlerdi.Bu kadar konuşma yapılmış arkadaşlar ben hallettim sorun çözüldü diye yazı yazmış o kadar.Demek ki sürümün özelliği bu değil.Tanıdığım kişilerde de sessizde olsa bile led ışıkları yanıyo.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı