S4 İ9500 Android 5.01 Rom Yükleme

Gökay KAYA

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, elimdeki s4 i9500 e android 5 yüklemek istiyorum. Maalesef doğru düzgün rom bulamadım nasıl yüklendiğinden de haberdar değilim. Android 5.01 romu daha stabil dendi. Sıkıntılar giderilmiş. Bu romun orjinalini arıyorum. Bir problemim de şöyle, eğer telefonun kasar diyorsanız hiç yüklemeyeceğim.

Hayır kesinlikle kasmaz. Sammobile'den indireceksiniz. İsterseniz Teamwiewer yoluyla da yardımcı olabilirim. Aynı telefonu kullanıyorum.

Olur. Ancak romun hiçbir şekilde sıkıntı çıkarmaması gerek. Yorumlarda görüyorum yok aramalarda problemler yok bazı şeyler kayboluyor vs.

Sayın @alfonyonzo55 kardeşim sağolsun, kazasız belasız romu yüklemiş bulunmaktayım. Kendisine çok teşekkür ederim bizzat ilgilendi ve tw den de yardımcı oldu. Telefonum gerçekten hızlandı ve arayüz 4.4.2 ye göre daha iyi. Bun konuyu görüp s4 i9500 üne 5.01 yüklemek isteyenler bu adresten romu indirip, şu videodaki adımları takip ederek android 5.01 e sahip olabilirler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı