Galaxy S5 Cızırtı Sesi, Donma ve Açılmama Sorunu

Güzel en azından ilk probleminizi giderdik :) ancak muhtemelen o ekrandaki kısımların giderilmesi için ekranın değişmesi gerekecek. Siz yinede YouTube benzeri platformlardan benzer sorunun çözümlerine bakabilirsiniz hocam.

Güzel en azından ilk probleminizi giderdik :) ancak muhtemelen o ekrandaki kısımların giderilmesi için ekranın değişmesi gerekecek. Siz yinede YouTube benzeri platformlardan benzer sorunun çözümlerine bakabilirsiniz hocam.
Anladım teşekkürler. Ekran değişecekse gider 5 TL'ye siyah boya alırım, sürerim. Çünkü başka çare yok ekranın değişmesi gerekir fiyatı da en az 500. Gider 500 daha ekleyip sıfırı alırım. Fakat böyle telefonlardan uzak durulması gerek. Sökülmesi çok zor. Normalde telefon sorunlarını kendim hallediyorum nasıl olduysa ekranı kaldırır kaldırmaz film bozuldu. Neyse teşekkürler ilgileriniz içinç

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı