Galaxy S5 İçin ROM Tavsiyesi

aybrktrhn

Kilopat
Makaleler
2
Merhaba sayın Technopat üyeleri,

Samsung Galaxy S5 SM-G900F model bir cihaz kullanıyorum. Şu an kullandığım ROM xXx NoLimits 6.1.
Bu ROM'u kullanırken Snapchat yükleyip kullanamıyorum ve özellikle sık sık kullandığım Technopat ve YouTube gibi uygulamalarda donuyor ve cihaz kendini yeniden başlatıyor. Sıfırlamak bir işe yaramadı onu söyleyeyim.
Uzun lafın kısası, telefonumdaki ROM'u değiştirmek istiyorum. Hem sıkmaya başladı zaten :D
Siz ne önerirsiniz? Resurrection Remix mi, Nemesis Reborn V4 mü?
Tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. söylediğin güzel gibi gözüküyor deneyebilirsin. Cihazda batarya problemi varsa ilk önce orijinal ROM deneyin sonra batarya değişmeyi deneyin.
Batarya problemi yok ekran süresi orijinal süresine yakın. Uyku modunda çok şarj yiyor.
Orijinal ROM'da Snapchat gibi uygulamaları desteklemez diye düşünüyorum ancak yine de denerim belki.

Resurrection Remix yükledim. Güç tasarrufu modu ile 8 saate kadar ekran süresi alıyorum yoğun kullanımda.
Yardımcı olanlara teşekkürler. Konuyu kilitleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı