Galaxy S5 VS Galaxy Alpha

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
@brk35 Şimdi ikna oldum. Tamamdır Alpha alacağım. Zaten ilk onu görmüştüm çok beğendim.

Dün bir haber gördüm ne kadar önemli bir şey bilmiyorum ama Samsung Alpha üretimini durdurmuş. Bence bu güncelleme konusunda da etkiler gibi geliyor.

Aynen durduruldu. Güncellemeden bende korkuyorum.

Alpha tamamen zarif ve hoşuna gidecek tasarım var. Note 4 ile benchmark test 51200 alırken Alpha 50350 alıyor. Altarnatif olarak LG G3 öneririm.

LG'ye nedense ısınamadım o yüzden bu 2 telefon arasında kaldım. Üretimin durdurulması beni korkuttu açıkçası. Ne yapacağımı şaşırdım.

LG'ye nedense ısınamadım o yüzden bu 2 telefon arasında kaldım. Üretimin durdurulması beni korkuttu açıkçası. Ne yapacağımı şaşırdım.
Üretimin durdurulması güncelleme konusunda belki biraz sorunlar yaşatabilir. Z3 Compct'ı incceleyin. Tasarımı beğenirseniz onu alın.

Yok onuda beğenmedim. Bu iki telefon arasında kaldım sadece. LG'nin özellikler güzel ama ne biliyim çok garip geliyor bana. Sony'de aynı şekilde. Okuduğum haberlere göre Lollipop alacak ama diğerlerini bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…