Galaxy S5 VS Galaxy Alpha

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 2B
Eniştem Alpha aldı memnum ama bana S5 daha mantıklı geliyor. Batarya konusunda aralarında baya fark var Alpha kötü demiyorum ama S5 çok üst o konuda ama hız konusunda fazla fark yok. Siz iki telefonu da elinize aldınız mı baktınız mı ?

@osman4545 Evet baktım. Alpha daha çok hoşuma gitti. Küçük ve şık. Ayrıca sağlamlık hissi veriyor. Ben onu daha çok beğendim. Ama işte güncelleme konusunda şüphelerim var.

Tabii ki S5. İşlemcisi, kamerası, hafızası, çözünürlüğü, ekran boyutu, pixel yoğunluğu (PPI)...

@osman4545 Alpha'nın ekranı 720P olduğundan bataryası bir sıkıntı yaratmayacaktır.

Alpha'nın yenisi gelmeyecek, devam etmeme sebebi basit, bir yanda uygun fiyatlı modeller, diğer yanda Note 4 ve S5 gibi modeller var doğal olarak Alpha'nın konumunu net bir şekilde anlatmak satış için zor geldi. Zaten tasarımın ve teknik özelliklerin başarılı olduğunu ve iyi karşılandığını da gördüler. Ancak ayrı bir aile olacak kadar büyük farklara sahip bir model değildi. Doğal olarak Alpha'daki yenilikler yeni S6 modelinde devam edecek. Samsung'un güncelleme takvimini kesin olarak açıklamalar dışında bilmenin yolu yok. Bu sorular haricinde değerlendireceğim.

Galaxy S5'i de Alpha'yı da kullanma imkanım oldu. Alpha ergonomi ve tasarım açısından çok daha güzel bir telefon. Cep telefonunu kullanıp taşıyacak olan sizsiniz, teknik değerlendirmenin ötesinde zevkinize uygunsa çekinmeden Galaxy Alpha alabilirsiniz. S5'in Mini modeli değil, metal modeli olarak görüyorum Alpha'yı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı