Galaxy S5 VS Galaxy Alpha

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 2B
O

OceanWave

Ziyaretçi
Arkadaşlar ben Galaxy Alpha almak istiyorum fakat S5 ile neredeyse aynı fiyatlara sahip. Boyutu olsun şekli olsun ben bayıldım Alpha'ya. Ama işlemci ve gpu bakımından S5'ten geri kalır ve beni yarı yolda bırakır diye çok korkuyorum. Hangisini almalıyım? Alpha almaz isem içimde kalıcak. :) 2-3 yıl hiç kasmadan gitsin istiyorum.

Lütfen başka telefon önermeyin. Bu ikisi arasında kaldım.

Benim arkadaşım S5 kullanıyor. Gayet memnun hiç kasmıyor diyor. Ama yine de sen bilirsin. Ben Alpha'nın da güçlü bi telefon olduğunu düşünüyorum. Ben olsam Alpha alırdım. Daha şık bir telefon. Ve bu telefon seni yarı yolda bırakmaz merak etme.

İşlemcisi ve Gpu'su nasıl sizce? S5 'ten aşağı mı kalır yoksa üstesinden gelir mi? Hiç bir uygulama kassın istemiyorum.

Şekli çok hoşuma gitti. Ve fazla büyük değil. Nedense S5'i pek sevmedim. Alpha'yı gördüm işte bu alacağım telefon dedim. :) Özellikleri yarı yolda bırakmayacaksa Alpha alırım o zaman. S5'in yanında ezilmesin istiyorum sonuçta aynı fiyat.

Öyle bir düşüncen olmasın. S5 onu ezemez. Özellikle oyunlarda uzun zamanda S5'ten daha iyi işler çıkaracaktır. 720p ekranından dolayı.

@Silinen üye Note 3'ün performansını az çok biliyorsundur. Note 3 nerdeyse S5 kadar hızlı. Exynos 5420 kullanılıyor Note 3'te. Galaxy Alpha'da ise Exynos 5430 kullanılıyor. S5'e kafa tutabilecek güçte.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı