Galaxy S6 oyun yükleyince yavaşlar mı?

kritewonwon

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciydim bir zamanlar.
Arkadaşlar dün Samsung Galaxy s6 aldım. Fakat uygulama yükleyince şimdiki kadar hızlı olmayacağını düşünüyorum. 4 tane istediğim oyun var siz ne düşünüyorsunuz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulama ve oyunları silip kurdukça bir süre sonra yavaşlayacaktır ama root atarsanız telefonunuza %100 erişim sağlamış olursunuz. Root'lu telefonları eski performanslarına çıkartan yazılımlar mevcut.

Eğer sisteminiz yavaş geldi ise, bence sıfırdan Stock Rom kurun. Ayrıca oyunların isinmlerini de yazarsanız iyi olur. Telefonun özellikleri vs..?
Sana şunu söyleyeyim benimki Grand Prime. 1 Gb Ram var Asphalt8 oyunayabiliyorum. İlk yüklediğimde kasıyordu. Ama telefona Root atıp birkaç program yükledikten sonra 0 sıkıntı çektiriyor. Root Booster, Rootlu telefonlar için biçilmiş kaftan ;) Dene derim. -Uyarayım da, telefonu rootlamak garanti kapsamından çıkarır telefonunu. Ama Kingo Root'un unroot özelliği var. Telefona bişiy olursa unroot edip, Root gerektiren tüm programları silersin. Garantiye yollarsın. Yoksa garanti yanacak diye 2-3 yıl yada ne kadarsa saf saf beklersin. ;)-

Şu an telefon hızlı ben sadece oyun yükleyince yavaslicakmi onu merak ettim.
Yavaşlamaz dostum benim S6'da şu an yaklaşık 10 tane falan yüklü herhangi bir takılma vb yok. Cihazı alalı 6 ay oldu bu süre içinde bir sorun göremedim gönül rahatlığıyla yükleyebilirsin. Aşşağıya yüklü olan oyunları yazıyorum.

1- Dead Trigger 2
2-Modern Combat 5
3- Dungeon Hunter 5
4-Traffic Racer
5- Clash Royale
6-Candy Crush Saga
7- Mortal Kombat X
8- Şahin drift
9- Clans Of Clash
10-Dr Driving

Dediğim gibi bu oyunlar yüklü sabah çalıştığım için pek telefonu kullanma şansım olmuyor ancak akşam 2-3 saat boyunca %30 şarj la bu oyunları oynayabiliyorum. ( 3 tanesini )

Abi saçmalama. Ben de S6 kullanıyorum, 5 ay oldu. 32 Gb'ın 16'sı boş. Hafızanın %70'i oyun. Kullanırken hiçbir kasma meydana gelmedi bu beş ay içerisinde.(3Gb RAM'in en az 1Gb'i boş kalıyor.)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı