Galaxy S7 Always on Screen donuyor

ozzy1912

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonum always on screen bölümünde beklerken donma yapıyor 3 defa servise gittim telefonu teste soktular bir problem çıkmadı. SIM kartımı değiştirdim, hafıza kartını değiştirdim ama telefon always on screen kısmında donuyor. Onun dışında canavar gibi çıldırıcam bir türlü çözüm bulamadım. Tüm güncellemeleri yaptım abuk sabuk app lerden uzak duruyorum ama yine aynı yine aynı...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geri bildirim yapın yine de çünkü adamlar problemi saptaması ve sonrasında çözüm üretebilmesi lazım. Farklı bir durumla ben karşılaştım, farklı sürüm yükledikten sonra problem kalktı.

Geri bildirim yapın yine de çünkü adamlar problemi saptaması ve sonrasında çözüm üretebilmesi lazım. Farklı bir durumla ben karşılaştım, farklı sürüm yükledikten sonra problem kalktı.
Nasıl geri bildirim yapabiliriz? Sorun donanımsal olsa da yapabilir miyiz?

Farkli bir ulkenin yazilimini kurmayi dene. Veya ayarlara girip Always on Display'in guncellemesini kaldirip verilerini silip tekrardan gozlemleyin. Ya da son çare olarak 7.0 Nougat Beta sürümünü kurup test edebilirsiniz.

Farkli bir ulkenin yazilimini kurmayi dene. Veya ayarlara girip Always on Display'in guncellemesini kaldirip verilerini silip tekrardan gozlemleyin. Ya da son çare olarak 7.0 Nougat Beta sürümünü kurup test edebilirsiniz.
Nougat S7'lere ne zaman dağıtılacak?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı