Galaxy S7 Edge Fiyatı Düşer Mi ?

MasterYuss

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 hafta sonra telefon alıcağım. iPhone 6S düşünüyordum ama S7 Edge ile arasında fiyat farkı yokmuş. Bende Edge almaya karar verdim. Performans konusunda daha iyi sonuçta.

Şuan fiyatı 2570tl. 1-2 ay sonra bu fiyat daha da düşer mi ? Ne kadar olur ?

Bence 2200 civarına düşer dostum. Ben şu an iphone 5s kullanıyorum , geçen ay s7 edge nin fiyatına baktığımda 3200 civarıydı. 1-2 ay sonra kesin düşer
Hocam 6S hakkında ne düşünüyorsunuz ? Stabilite bakımından Androidden çok daha iyi ama kamera , performans , pil vb. bakımlardan da S7 Edge daha iyi.

En az 2 yıl kullanıcağım o yüzden tereddütlüyüm. Sizce hangisini tercih etmeliyim ?

Hocam 6S hakkında ne düşünüyorsunuz ? Stabilite bakımından Androidden çok daha iyi ama kamera , performans , pil vb. bakımlardan da S7 Edge daha iyi.

En az 2 yıl kullanıcağım o yüzden tereddütlüyüm. Sizce hangisini tercih etmeliyim ?
6s alırsan 2 sene sonra değerinden aşırı birşey kaybetmez ama s7 edge bayağı bir değer kaybeder dostum. Stabilite konusunda da , bende hep iphone un önde olduğunu söylerdim ama s7 edge bu farkı kapatmış gibi gözüküyo. Ayrıca 6s in 2500 tl olan sürümü 16 gb , içerisinden 12 gb kadarını kullanabiliyorsun bunu da göz ardı etme dostum

Arkadaşlar 2 hafta sonra telefon alıcağım. iPhone 6S düşünüyordum ama S7 Edge ile arasında fiyat farkı yokmuş. Bende Edge almaya karar verdim. Performans konusunda daha iyi sonuçta.

Şuan fiyatı 2570tl. 1-2 ay sonra bu fiyat daha da düşer mi ? Ne kadar olur ?
KARDEŞİM 1HAFTA BEKLE DERİM DÜŞTÜ DÜŞTÜ DÜŞMEDİ AL ÇÜNKÜ 1 AY SONRA ALSAN BİLE 200 TL YADA 300 TL DÜŞER AMA O TELEFONA ARTIK KİMSE BAKMAZ ANLADIMMI NE DEDİĞİMİ BENDE ÖYLE YAPICAM

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı